usposobienie dziecka

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #86138

  kama28

  dziewczyny,
  opowiedzcie proszę o tym jakiego usposobienia są wasze dzieci, czy są z natury wesołe czy raczej poważne czy wręcz smutasy.
  piszę o tym, ponieważ miałam okazję przebywac troche z rówieśnicą mojej córeczki (3 i pół miesiąca), która bez przerwy się usmiecha i śmieje, nawet do osób dla niej obcych. moja Tosia natomiast jest raczej poważna, usmiecha się przepięknie, ale trzeba na ten usmiech poczekac (my mówimy, że trzeba na niego zasłużyc, hihi). wiem z opowieści, że ja byłam takim poważnym dzieckiem, mało się usmiechałam i nie było to zbyt miłe na codzień. trochę sama pamiętam, że straszna maruda ze mnie była! na szczęście teraz jest wręcz przeciwnie!!!
  pozdrawiamy

  kaśka i tośka 13.11.2006

  #1320892

  gutek

  Re: usposobienie dziecka

  Oj, mój Daniel to prawdziwe żywe srebro. Ciągle uśmiechnięty, wszystkich zaczepia, potem ucieka i ma z tego świetnyą zabawę:) Jak był malutki też był raczej poważny, patrzył się na nas takim zdziwionym spojrzeniem, i żadko się uśmiechał, ale wyrósł z niego straszny chichotek 🙂  #1320893

  Anonim

  Re: usposobienie dziecka

  MÓJ FRANEK JEST BARDZO WESOŁYM, TOWARZYSKIM I RUCHLIWYM DZIECKIEM
  NIE BOI SIE OBCYCH, ZACZEPIA ICH, JEST STRASZNIE CIEKAWSKI
  PODOBNO POD TYM WZGLEDEM NIE JEST DO MNIE PODOBNY – JA BYLAM I CHYBA JESTEM -DOSC POWAZNA, MALOMÓWNA, JAK NA RAZIE ZUPEŁNIE INNA NIZ ON

  moon i Franek 04.06.06

  #1320894

  kantalupa

  Re: usposobienie dziecka

  Moj starszy bardzo dlygo byl ponurym, nadwrazliwym, wiecznie niezadodowlonym niemowlakiem. Zaczal sie usmiechac dopiero w czwartym miesiacu zycia, a smiac jako polroczniak. Teraz ma dwa lata, smieje sie chcetnie, ale wrazliwcem i maruda zostal do teraz.
  Za to moj Alek juz sie usmiecha, jest raczej spokojnym, zadowolonym dzieckiem, czasami przez sen smieje sie na glos. Kompletnie inny niz brat.

  Adam i Alek;)

  #1320895

  kata

  Re: usposobienie dziecka

  Dorianek zawsze był: towarzyski, roześmiany, otwarty, wesoły i pozytywny, obcych się nie bał, zawsze ich zaczepiał

  i tak mu już zostało

  nigdy nie jest w złym humorze, najwyżej jest zmęczony i marudny troszkę, z radością dziką chodzi do żłobka

  #1320896

  annia

  Re: usposobienie dziecka

  Mój Witek to tez taki mały maruda i dość poważny. Choć od 4 miesiąca zaczął ładnie się śmiac i odwzajemniać wszystkie uśmiechy.
  Ale marudzić umie chyba najlepiej:-)) Ogólnie jest bardzo żywy i jak tylko coś nie pójdzie po jego myśli to odrazu płacz. Mówimy że nas tym płaczem terroryzuje.

  pozdr.
  annia  #1320897

  wasia

  Re: usposobienie dziecka

  Moja córcia od początku była spokojna, radosna i bardzo ciekawa świata. Uśmiechała się do każdego, z czasem nauczyła się zaczepiać i lubiła być w centrum zainteresowania.
  Tak jest do dzisiaj 🙂

  Aga i Ania prawie 4 latka

  #1320898

  renka

  Re: usposobienie dziecka

  O moim Jasiu często znajomi mówili, że jest ponury.
  I rzeczywiście na pierwszy jego uśmiech musieliśmy trochę poczekać, rzadko odwzajemniał uśmiechy innych ludzi. Dodatkowo ma trochę taką urodę, że jak się nie śmieje, to wygląda b.poważnie, za to jak już się uśmiechnie, to bardzo promiennie. Jednak nigdy nie powiedziałabym, że jest ponurym dzieckiem.
  Moja córeczka za to od 2 miesiąca życia uśmiecha sie o każdej porze i do każdego. Może w przyszłości wyrośnie z niej większa trzpiotka niż synek, co nie znaczy, że będzie miała bardziej pogodnie usposobiona niż Jaś. Tak sądzę ;))

  Renata, Jaś i Ewunia

  #1320899

  ahimsa

  Re: usposobienie dziecka

  Wesoły złośnik:) Tak bym go określiła. Ale od małego uśmiech mu z buźki nie schodził. Lubi dużo i często się śmiać. ( z wyjątkami na bunt;)

  Mat 2,4l. i lipcowy chłopczyk

  #1320900

  dorotka1

  Re: usposobienie dziecka

  moje dzieci mja odmienne usposobienie co widac bylo juz od urodzenia niemalze
  Szymon jest myslacy spokojny malkontent rzadko usiechniety ostrozny
  Michal pedziwiatr uchachany od ucha do ucha nieostrozny odwazny bezmyslny

  ale kocham obu nad zycie

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close