UWAGA WIRUSY

Dostałam dziś maila – ku przestrodze !!!!!!!!!!!! UWAGA NA WIRUSY

W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie “invitation”, niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,który “otwiera” znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną “invitation” nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc’Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy “Sektor Zero” na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.
Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół iosób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.
Nie kasuj tego.Wyślij to wszystkim których masz na liście.

Podobno, czasami jak się dostanie takiego maila trzeba uważać jak jest załącznik który nmówi jak się zabezpieczyć przed wirusem (właśnie w takich załącznikach są wirusy).
TU NIE BYŁO ZAŁĄCZNIKA< WIĘC ZAKŁADAM ŻE WARTO ROZESŁAĆ

Jogi i Piotruś 13.05.2002 + Anulka 17.06.2006
Pozdrawiamy ciepło!
🙂

1 odpowiedzi na pytanie: UWAGA WIRUSY

anna-pl Dodane ponad rok temu,

Re: UWAGA WIRUSY

Poczytaj tutaj: [Zobacz stronę]
To łańcuszek, który krąży już od jakiegoś czasu.

Ania z Oliwia 3 latka i sierpniowka

Znasz odpowiedź na pytanie: UWAGA WIRUSY?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
pytanie odnosnie wizyty u dentysty- pilne !!!
Witam. Kochane kobietki jestem w 9/10 tyg ciazy i dzis ide do dentysty. i Chcialam sie zapytac czy mozna na tym etapie ciazy brac (prosic) o znieczulenie? i czy mam
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
DHL - psia ich mać
Kupiłam kartony do przeprowadzki - ciezkie jak cholera. Zamówiłam kuriera (nie bede sama tego z dwojka dzieci na IIIp wnosic) - zaplacilam jedyne 47zł. To są dwie paczki - jedna 20kg,
Czytaj dalej