UWAGA WIRUSY

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #89111

  jogibabu

  Dostałam dziś maila – ku przestrodze !!!!!!!!!!!! UWAGA NA WIRUSY

  W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie „invitation”, niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus,który „otwiera” znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną „invitation” nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc’Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy „Sektor Zero” na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.
  Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół iosób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy.
  Nie kasuj tego.Wyślij to wszystkim których masz na liście.

  Podobno, czasami jak się dostanie takiego maila trzeba uważać jak jest załącznik który nmówi jak się zabezpieczyć przed wirusem (właśnie w takich załącznikach są wirusy).
  TU NIE BYŁO ZAŁĄCZNIKA< WIĘC ZAKŁADAM ŻE WARTO ROZESŁAĆ

  Jogi i Piotruś 13.05.2002 + Anulka 17.06.2006
  Pozdrawiamy ciepło!
  🙂

  #1449513

  anna-pl

  Re: UWAGA WIRUSY

  Poczytaj tutaj: http://atrapa.net/chains/invitation.htm
  To łańcuszek, który krąży już od jakiegoś czasu.

  Ania z Oliwia 3 latka i sierpniowka

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close