Użytkowniczki Bebe Confort

Chciałam zapytać, czy spotkałyście się w Waszych wózkach z piszczeniem kół. Jeśli tak, to czym temu zapobiegałyście?? Co mogę zrobić, żeby one nie piszczały – mam stalaż Trophy Air6.
Pozdrawiam

4 odpowiedzi na pytanie: Użytkowniczki Bebe Confort

suzzie Dodane ponad rok temu,

Re: Użytkowniczki Bebe Confort

Ja co prawda nie mam Bebe Confort, ale może spróbuj preparatu WD 40

Michał (11.08.2004)

jagulka Dodane ponad rok temu,

Re: Użytkowniczki Bebe Confort

mam wózek Bebecar’a i też miałam problem z kołami wciąż piszczały, próbowałam sama sobie poradzić właśnie preparatem WD 40, ale to nic nie dało i pojechałam do serwisu i tam wymienili mi łożysko w kole i teraz jest już wszystko ok.

leyla Dodane ponad rok temu,

Re: Użytkowniczki Bebe Confort

hej,
no wlasnie z tego powodu przestaję lubic ten wózeczek, mam spacerówkę BC model allegro plus, i piszczy strasznie, piaseczek dostaje sie w mechanizmy i wtedy koniec, mąż smaruje wlasnie WD40, ale musi to robic ze dwa razy w tygodniu, bo hałas jest nie do wytrzymania. A juz się zaczęłam zastanawiać czy to tylko ja mam taki felerny model:))
pozdrawiamy
leyla i Aliśka – 15 miesięcy 🙂

tanka Dodane ponad rok temu,

Re: Użytkowniczki Bebe Confort

Słyszałam, ze trzeba psikać koła silikonem w sprayu BC. Ale czy to rzeczywiście pomoże? Czy ktoś tak robił i się sprawdziło??

Znasz odpowiedź na pytanie: Użytkowniczki Bebe Confort?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
***MAJÓWKI - POSZŁY RODZIĆ***
Oooo, może tym razem z edycją listy sie uda [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] bo to na pewno będzie dużym ułatwieniam dla wszystkich już "rozdwojonych", bo przyznam się szczerze, że pomimo iż minęło 5
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Przelot ze zwierzakiem?
Mam pytanie, czy ktos z Was przewozil linia lotnicza zwierzaka, chodzi mi o psa? jak to sie odbywa, jakie sa dodatkowe opłaty?? dokumenty juz mam, chipa tez.tylko jaka linia
Czytaj dalej