w co ubrać dzidzię do fotelika?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #30797

  kotagus

  Mam pytanie do doświadczonych mam:

  Kupiliśmy fotelik, taki maleńki 0-13- kołyskę, kupiliśmy też kombinezonik materiałowo-polarkowy na 68 (ma wystarczyć na góra 3m-ce, a 62 wydawał nam się za mały) I teraz mamy problem, kombinezon (bez dziecka) z trudem w kołysce się mieści, może to nadmiar szczęścia? Może wystarczy ciepło, ale nie w kombinezon ubrać dzidziusia (JAK???) i okryć go grubym kocykiem od góry? A kombinezon byłby do wózka?
  Jak ubrać maleństwo do przewiezienia ze szpitala w tym foteliku właśnie, poradźcie coś, bo nie możemy z mężem dojść do konsensusu w tej sprawie.
  A do wózka mamy taki śpiworek z polarowym spodem, czy ubranie dziecka w body, pajacyk bawełniany, ten kombinezon i wsadzenie do śpiworka to nie będzie za dużo? Jeszcze na to idzie przecież ta górna powłoczka wózka? Oczywiście chodzi mi o temp. zimowe.

  Kotagus i…

  lutowy Dzidziuś

  #407198

  karolka

  Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

  Myśle, że nie będzie za dużo. Zresztą wszystko zależy od temperatury. Teraz, jak było ok. 0 stopni ubierałam Ize własnie w polarkowy kombinezonik i wkładałam do fotelika ze śpiworkiem. Co prawda nie zakładałam już osłonki z fotelika na nogi. Ale ten kombinezonik polarkowy, który mamy – a może właściwie pajacyk? – według mnie jest dość cienki.

  Karolka i Izabelka 01.08.03  #407199

  jagoda

  Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

  U nas, pomimo, że Jagoda ma już 4 miesiące, nadal mieści się w foteliku w kombinezonie na rozmiar 68. Jagoda waży niecałe 6 kg i jedynie wyjęłam z tego fotelika wkłądkę dla niemowląt.

  Basia z Jagódką (28.06.2003)

  #407200

  Anonim

  Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

  hihihi… skąd ja to znam
  też kupilismy kombinezon 68 i jak zapakowaliśmy w niego Krzysia (54 cm) to nie dało się go do fotelika włożyć !!! w konsekwencji drogę ze szpitala do domu pokonał na moich rękach (było wtediy -15 st. mrozu, tak więc bez kombinezonu raczej bym z nim ze szpitala nie wyszła… i tak był otulony kocem);

  moja rada: jeśli jeszcze możesz wymień kombinezon na mniejszy; Krzyś w kombienzonie rozmiar 54 cm. przechodził (a raczej przejeździł :))) całą zimę (rodziłam 6 grudnia);

  [i]Ewa i Krzyś (10 i 1/2 mies.)

  #407201

  Anonim

  Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

  tfu, nie rozmiar 54, a 56 ;

  [i]Ewa i Krzyś (10 i 1/2 mies.)

  #407202

  magducha

  Re: w co ubrać dzidzię do fotelika?

  Popieram Ewę! My mielismy kombinezon rozmiaru 56 i Konrad – noworodek się w nim dosłownie topił, a nie był malutkim noworodkiem. Jak się uda – wymień na mniejszy kombinezonik. Maluszek miusi mieć cieplutko no i powinien być w foteliku – bo tak najbezpieczniej. Sporóbuj wymiany.

  Pozdrawiamy

  Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close