w oczekiwaniu na @

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #70483

  kallan

  W piątek wróciłam z tygodniowego szkolenia.Było prawie jak na urlopie: piękna pogoda, cudowna okolica (Beskidy)… i koleżanka w 5 mies. ciąży w pokoju… hyhy. Na dobicie wypytywałam ją ciągle o samopoczucie, pierwsze ruchy dziecka i wybrane imiona. Dzisiaj zajrzałam do kalendarza i wyliczyłam, że to mój 26 dc (13 dpo). W poprzednim cyklu o tej porze plamiłam już 3 dzień a za 2 dni przyszła @. Więc czekam na nią… Nie nakręcam się, zwłaszcza że pobolewa mnie brzuch. Nie plamię (jeszcze), więc może mój cykl wróci do normalnej długości. W tym tygodniu się okaże.
  Wciąż odliczamy dni, prawda? Liczymy dni cyklu, dni po owu, dni do @, aż do znudzenia. Ech ta matematyka…

  #910191

  anka-78

  Re: w oczekiwaniu na @

  Zycze zeby to bylo TO. Ale nie nakrecaj sie bo pozniej bedzie bolalo.A cykl mogl sie niestety troche wydluzyc przez zmiane klimatu.Trzymam jednak mocno kciuki i czekam na dobre wiadomosci :)))  #910192

  letka

  Re: w oczekiwaniu na @

  Ja jak pierwszy cykl (7 srtarań) nie liczyłam bo byłam zbyt zajęta pracą itd. to zaszłam nieświadoma, nawet kiedy dokładnie. Sądząc z kalendarza czytanego po fakcie wychodzi mi że to była szczęśliwa 13 tj. 13.07! Nie licz, tylko przytulacjcie się, kiedy będziecie mieli ochotę!

  letka +Justynka 17.10.99r. + kwietniowa fasolka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close