Wakacje za granicą

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #46444

  beka

  Wiem, że wiele z Was ma już za sobą takowe (myślę o wyjazdach z maluchami).

  Może macie jakieś pożyteczne rady – co zabrać koniecznie (poza sprawami oczywistymi, jak dokumenty, polisę ubezp. itp.)?
  Czy wózek można zabrać do samolotu jako bagaż podręczny?
  Jak siedzi roczne dziecko w samolocie – na zwykłym fotelu, jak wszyscy?
  My wybieramy się do Grecji. Niestety w lipcu, ale tylko ten termin nam pasuje. Jaka ochrona przed słońcem (filtry, czapki z daszkiem, może coś jeszcze?)

  Pewnie takie rady przydadzą się nie tylko nam – w końcu na dobre zaczyna się sezon urlopowy . Napiszcie, jak coś ciekawego wiecie.

  P.S. A może ktoś był właśnie w Grecji?? Mam mnóstwo niby błahych, ale dla nas b. ważnych pytań ( np. czy są tam Huggies freedom? – nie wiem jak zabrać zapas na 2 tyg., a Kubowa pupa tylko je toleruje 🙁


  Kaska i Jakub (11.05.2003)

  #602091

  1014monia

  Re: Wakacje za granicą

  co do samolotu , to należy zasięgnąć informacji u konkretnej liinii lotniczej , mogą być różnice . Raczej roczne dzieci nie siedzą same , możesz dostać pasy dziecięce , które dopinasz do swojego pasa i dziecko siedzi u ciebie na kolanach . Są też mijsca na ścianie , w które wpinasz fotelik dziecka . Co do wózka , to odbierają go od ciebie przed samym wejściem na pokład . ( Ale to wszystko musisz potweirdzić , bo mogą być różnice , zwłaszcza w lotach czarterowych ) .
  pieluchy zabrałabym ze sobą , napewno są takie w Hiszpanii , ale mogą się znacznie róznić nawet jeżeli opakowanie wygląda tak samo . Poza tym , jest to rzecz , która zajmuje miejsce w walizce tylko w jedną stronę 🙂 , masz potem luz na ewentualne pamiątki czy zakupy .

  Monia i Olgutek ROCZEK !

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close