wanienka i maść na odparzenia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #18702

  beatab

  Polecam mamusiom, które jeszcze nie urodzily kupować wanienkę tylko dużą! Moj mały juz prawie wyrósł z małej, a ma dopiero trzy miesiące!

  A mamuśkom na trapiące problemy z odparzoną pupcią polecam maść tormentiol. Tania i bardzo skuteczna. Zwłaszcza w takie upały nam bardzo pomogła.

  Pozdrawiam

  Beata & Patryk(03.03.03) http://betka.prv.pl

  #263021

  agus-25

  Re: wanienka i maść na odparzenia

  No mój już prawie też wyrasta z tej wanienki, ale i tak niedługo przerzucę się do dużej wanny ( zresztą już w niej zakosztował kąpieli ), więc nie wiem czy tak za bardzo warto. W każdym razie mam dość małe mieszkanie i na dużą wanienkę nie mogę sobie pozwolić 😉 Ale jak ktoś ma dobre warunki to polecam taką wanienkę nakładaną na dużą wannę, nie trzeba wtedy nosić cieżkiej do pokoju i ma korek więc można spuścić bez problemu wodę. Na początku na taką sie napaliłam, ale moja łazienka jest tak duża, że łokciami obijam się o zlew ;))))

  Agus i Kamilek (24.03.2003)  #263022

  beatab

  Re: wanienka i maść na odparzenia

  a u mnie jest tak mała łazienka, ze…wanna sie nie zmieściła…mamy prysznic. Tak więc ja mojego będę kąpać pod prysznicem jak juz będzie chyba stał porządnie….. tylko trzeba coś wymysleć na okres przejściowy, bo juz wanienka na długo nie starczy.. a może mu napuszcze wody do brodzika? W każdym razie będe miec problem…

  Beata & Patryk(03.03.03) http://betka.prv.pl

  #263023

  Anonim

  Re: wanienka i maść na odparzenia

  A ja kąpię Julkę pod prysznicem odkąd skończyła 3 m-ce… bardzo wygodnie!!! i higienicznie… polecam

  [i] Asia i Julia (10 m-cy)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close