Wasza największa życiowa wtopa

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #30923

  juik

  Finansowa wtopa mojego zycia ,bo sercowych było sporo, to zakup 10 letniego samochodu golfa za wszystkie uciułene pieniądze z pracy w trakcie studiow .Samochod okazał sie kompletną ruiną , ktorą uparłam sie wyremontować .Wybłagalam ojca o porzyczke i przy jego pomocy doprowadzi lam samochod do użytku. Jak ja sie cieszyłam , lecz króciutko ,nie minął miesiąc i samochód mi ukradziono. Porzyczke spłacałam długo….

  Juik z Piotrusiem 12.04.03

  #408364

  heksa

  Re: Wasza największa życiowa wtopa

  U mnie wtopa tez dotyczyla samochodu – na aukcji za $700 kupilismy takiego grata ze strach bylo do niego wsiasc… pol roku pozniej oddalismy go koledze za splacenie $100 ‘postojowego’ u mechanika … Mimo straconych pieniedzy bylam szczesliwa ze sie pozbylam chociaz tego jednego stresu .

  Luiza i Sophie (11.VI)  #408365

  kas

  Re: Wasza największa życiowa wtopa

  Największa to chyba dopiero przede mną…
  A Twoja historia przypomina mi kolegę z pracy, któremu zdarzyło się dokładnie to samo. Strasznie, bo urodziło mu się dziecko i samochód naprawde był potrzebny… Kto kradnie takie stare graty??? Chyba tylko na części…

  Kaśka
  I buzi od Zuzi (16.10.02)

  #408366

  lea

  Re: Wasza największa życiowa wtopa

  podzyrowanie siosterze kredytu i jednoczesne pozyczenie przez meza kasy 3 osobom w tym jego eks….
  polowy z tych pieniedzy nigdy nie zobaczymy
  polowe odzyskamy nie wiadomo kiedy, bo mialy byc w czerwcu a nie ma nic
  a po żyrowaniu siostrze grozi nam komornik
  a w domu pracuje tylko ja i zarabiam 800 zlotych
  moze to nie tragedia ale mam nadzieje ze to jest najgorsze finansowo co nam bylo pisane i ze teraz bedzie tylko lepiej

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #408367

  magdawroc

  Re: Wasza największa życiowa wtopa

  Szłam z ojcem do osoby, którą widziałam 1 raz w życiu i znalam tylko z imienia. Przy wejściu dostrzeglam na domofonie nazwisko <BYCZEK> z czego w głos sie roześmiałam, odpowiednio komentując. Po czym okazało się ,że weszliśmy w drzwi, na których widniało właśnie to samo nazwisko a pani oczywiście szła razem z nami i była przy tym jak się z niej nabijalam!!!

  Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

  #408368

  beatab

  Re: Wasza największa życiowa wtopa

  zawodowa to był wtopa.

  była w firmie kontrola nik-u.
  szef schował się w jednym z gabinetów i zastrzegł, ze go NIE MA. Nikowiec przyszedł jak zwykle do mnie, grzebał w papierach, szukał, zapisywał. ja się stresowałam ogromnie i oczywiście na pytanie, czy jest szef powiedziałam mu, ze go nie ma. a mój kochany szef po moich słowach wychodzi z gabinetu obok. dodam, ze nie było innego wejścia do tego pokoju, jak przez mój właśnie…… i co miałam zrobić, podwinęłam ogon i zostawiłam ich samych:)))

  Beata&Patryk(03.03.03) http://betka.prv.pl  #408369

  callipso

  Re: Wasza największa życiowa wtopa

  ….zaufałam poznanej w pracy dziewczynie, nawet się “zaprzyjaźniłyśmy” …zrobiła tyle okropnych rzeczy, o ktorych tu wole nie pisać że jak ją kiedyś spotkam to niech ją Bóg broni…już nigdy nie zaufam nowo poznanej osobie….

  Ola i Igorek 25.03.2003

  #408370

  Anonim

  wtopa, nie-wtopa…

  kilka lat temu mieszkałam zapragnęło mi się mieć własne lokum. Kupiłam mieszkanie, wypieściłam, włożyłam w nie mnóstwo serca. Mieszkałam w nim prawie rok, gdy zaproponowano mi spory awans – ale z koniecznością przeprowadzki do innego miasta. Szansę wykorzystałam, ale teraz mam to mieszkanie, które chcę sprzedać, a nikt nie jest w stanie zapłacić za nie tyle, iile ja chcę. Kurczę, mogłam sobie dalej mieszkać w wynajmowanym i nie kupować mieszkania… no, ale gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, usiadłby sobie

  Kaśka z Natusią (19,5 miesiąca 🙂

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close