wątpliwości ciązowe

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #56711

  mrowa

  hej
  Dawno mnie tu nie było.
  Dziewczyny, które kolejny raz jesteście w Ciąży napiszcie jakie macie odczucia. Bo u mnie tak jakoś dziwnie- tzn. bardzo chciałam mieć drugie dziecko ale kiedzy zaszłam w ciązę to złapałam jakiegoś doła. O Oskarka staraliśmy się pół roku i pozytywny wynik testu przyjełam ze łzami szczęścia, teraz też płakałam, ale trudno powiedzieć, że ze szczęścia (a udało się za pierwszym razem). Teraz kończę trzeci miesiąc i powoli oswajam się z myślą o drugim dziecku. Prześladuje mnie jednak koszmarna myśl, że skrzywdzę, niedopieszczę itd. starszego, który będzie miał 2 latka i 2 miechy jak zostanie bratem. Mąż uważa, że sobie poradzimy, a ja boję się, że dla któregoś dziecka będzie mnie za mało.
  Napiszcie jak wy czujecie się z drugą lub kolejną ciążą, a doświadczone mamy proszę o rady jak to będzie wyglądać, bo ja jestem jedynaczką i nie mam pojęcia w co się pakuję.
  Jednak serce mi podpowiada, że robię dobrze.
  Pozdrawiam

  mrówa+Oskarek (12-03-03)+fasolka (na 20-05-05)

  #725923

  agamonia

  Re: wątpliwości ciązowe

  Wiesz wydaje mi się, że miłośc do dzieci się nie dzieli tylko mnoży. Ja oczekuję pierwszego dzieciaczka, ale mama mojego kolegi urodziła córkę w styczniu, a później mojego kolegę w grudniu tego samego roku. I nie wydaje mi się, żeby nie starczało im mamy, ona ma dla nich czas zawsze. Myślę, że potrzeba troche czasu na oswojenie się z tą myślą. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close