wątpliwości , co do podnoszenia główki

Kiedy maleństwo zaczyna dość mocno trzymac główkę? NIe ma na razie żadnej ksiąki , dlatego zwracam sie do was z najbardziej głupimi pytaniami. Aha jeszcze jedno, czy zielona kupka to zawsze coś złego, czy może to byc od tego że cos zjadłam.
Pozdrawiam i dziękuję

Iwona I Amelka 18.11.2002.

4 odpowiedzi na pytanie: wątpliwości , co do podnoszenia główki

Dodane ponad rok temu,

Re: wątpliwości , co do podnoszenia główki

Wiesz co, wydaje mi się, że w wieku trzech miesięcy, ale w zasadzie to bywa różnie, bo moja Julcia trzymała główkę praktycznie od urodzenia.

Buziaczki, Joanna i Julia (ur. 8.08.2002r.)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: wątpliwości , co do podnoszenia główki

Karol zaczynał trzymać w wieku 3 miesięcy….teraz ma 5……i jeszcze czasami się Mu kiwa…ale rzedko…..a przyczyny zielonych kupek szukaj raczej w jedzeniu….

wyspana Julka (na dzień dzisiejszy), mama 5 miesięcznego Karolka

garfield Dodane ponad rok temu,

Re: wątpliwości , co do podnoszenia główki

Moja Sara trzyma juz od ok 1,5 miesciąca, ale troche jej sie jeszcze czasem kiwa. Zielona kupka to nic złego. Czasem sie zdarza i nie ma co sie martwic.

Gosia i księżniczka Sara (ur.23.09.2002)

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: wątpliwości , co do podnoszenia główki

moja trzymala od urodzenia ale…w madrych gazetach wyczytalam ze do 3 miesiaca powinno utrzymac glowke choc przez 15minut..)albo cosik pomieszlalm;-))))
zielona kupka moze byc reakcja na cos co zjadlas albo gorsza wersja moze sygnalizowac jakis stan zapalny..ale wtedy jest codziennie zielona cuchnaca itp wiec jak zadarzyla sie raz to nie ma sie co martwic;-)

NIEWYSPANA MAMA CHOREJ EWUNI

Znasz odpowiedź na pytanie: wątpliwości , co do podnoszenia główki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
materna a wielkosc noworodkow
Czy spotkalyscie sie z opinia, ze branie Materny wplywa na wielkosc noworodkow, tj. ze dzieci rodza sie wieksze? Znajoma dowiedziala sie tego podobno od lekarza. Wierzyc mi sie nie chce, ale
Czytaj dalej
Karmienie
jak kładziecie?
W jakiejpozycji kładziecie swoje dzieciątka do snu: na pleckach, na boczku, na brzuszku? JA kłądę na boczku, bo na plecach zaraz się budzi... Pati mlekiem płynąca i Mikołajek urodzony 15.10.2002
Czytaj dalej