WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #85676

  alina78

  mam wazne pytanie a mianowicie dnia 6 lutego mialam zabieg łyżeczkowania po utracie mojego maleństwa i od tego czasu nie zabezpieczamy sie z mezem wcale czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze jeszcze przed pojawieniem sie @ wiem ze to nie ten wątek ale szedzie jest brak jakiegos odglosu na posty a tu licze na Was drogie kolezanki za odpowiedzi dziekuje

  #1302949

  Anonim

  Re: WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

  Uwazam,ze robisz bład..Wyłyzeczkowanie powoduje,ze twoja sciółka w macicy jest bardzo cienka- za cienka,zeby zagniezdziła sie fasolka. powinnas poczekac do pierwszej @..ale owszem- w 90% owulacja pojawia sie przed @, a zaraz po czyszczeniu!!

  ********************
  juz 5 lat i nic…
  Damian 9 lat i (* V 2002),(* I 2004)  #1302950

  kaja26

  Re: WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

  Alinko zregeneruj organizm, po co ci ten strach…..

  #1302951

  Anonim

  Re: WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

  Alinko, poczekaj jeden cykl, wiem że my chcemy jak najszybciej i już bo tak i koniec, ale warto żebyście poczekali niech śluzówka się odbuduje, żeby dzidzia miała mięciutko a marzec to taki piękny miesiąc niosący tyle nadzieji

  #1302952

  chilli

  Re: WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

  to za przeproszeniem skrajna głupota.

  miałam łyżeczkowanie 8 kwitenia 2006 – na kontrolnym usg 2 tyg później okazało sie ze macica nadal zachowuje sie jak cieżarna. kolejna kontrola była w 13dc (30 maja) – a okresu dostałam dopiero 18 maja – jak po połogu po ciązy – 6 tyg po zabiegu.

  Zaszłam w ciaze w czerwcu – klasyczna wpadka, bo na tytmże usg w 13dc nie miałam ani jednego pęcherzyka na jajniku i cykl został okreśłony jako bezowulacyny co ponoć częste po ciązy.
  I ta ciąza od poczatku jest zagrożona, bo nieodbudowała sie śluzówka w macicy i skurcze, plamienia i leżenie praktycznie całą ciąze.

  Że nie wspomne o antybiotykach przez 2 tyg po łyżeczkowaniu zapobiegających stanom zapalnym i zakazie współżycia wydanym przez lekarza na czas minimum 3 tygodni.
  jak łyżeczkowana byłaś 6 lutego to jeszcze powinnaś być na antybiotykach?

  kusiolson

  #1302953

  pasiasta

  Re: WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

  Bosssz Alina….

  Ja Ci tylko napiszę [w odniesieniu do postu na starających], że objawy ciążowe miałam jak moje dziecko już nieżyło i potem długo po łyżeczkowaniu…  #1302954

  qr-chuck

  Re: WAŻNE PYTANIE PILNE!!!!!!

  Wow… Ja po łyżeczkowaniu miałam całkowity zakaz współżycia przynajmniej do 1-szej miesiączki. Przecież Twoja macica to teraz otwarta rana – nie boisz się zakażenia?

  Pozdrawiam,
  Anka

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close