wazzub?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #112547

  rena12

  wazzub?
  czytałyście coś na ten temat?
  bo ja właśnie i z jednje strony pewnie kicha ale z drugiej nic nie kosztuje i za dużo danych też nie zabierają?>:Hyhy::Hyhy::Śmiech:

  [I]”Firmy takie jak Google czy Facebook zarabiają miliardy $$$ tylko, dlatego, że my, użytkownicy internetu korzystamy z ich usług.Jeśli tak to czy mogę temu zaradzić i w jaki sposób i czy mam na to wpływ, kto ma zarabiać ogromną kasę?
  Siedząc w Necie znalazłem coś świeżego, czy będzie się to sprzedawać jak to mówią jak świeże bułeczki – zobaczymy.WAZZUB Family, bo o tym sprawa jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością, która chce płacić nam, jako użytkownikom za wybór ich strony internetowej.Projekt wystartował 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 9 kwietnia 2012 roku. Firma będzie wypłacać użytkownikom 1$ miesięcznie za ustawienie ich strony, jako strony startowej w swoim kompie.Jak wynika z info. w necie do tego projektu zostało już zainwestowane 2.000.000$Aby zacząć zarabiać wystarczy się zarejestrować, mieć 5 poleconych i poczekać do kwietnia. Im więcej poleconych tym więcej kasy. Tu inwestujemy jedynie trochę czasu.Zainwestuj jedynie na początek swoje 5 czy 10 minut a jeśli 1 godz. czy więcej to, co z tego i tak siedzisz czasem przy komputerze i w internecie Szukasz czasem nie wiadomo, czego – informacji czy sposobu na coś tam? Tak czy siak darmowe i ciekawe.Za każdego, co miesiąc dostaniemy 1$, do 5 poziomów głębokości, (czyli dostajemy 1$ za każdego poleconego i poleconych poleconego, itd).
  Jeśli zaprosisz do projektu np. tylko 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd. to :

  1. Generacja 5 x 1$ = 5$2.
  Generacja 25 x 1$ = 25$3.
  Generacja 125 x 1$ = $125$
  4. Generacja 625 x 1$ = $625$5.
  Generacja 3125 x 1$ = $3.125$

  Czyli w sumie teoretyczny miesięczny dochód wyniesie 3.125$!Nie ma ograniczeń, co do ilości osób zapraszanych w poziomie.A co będzie się działo, gdy zaprosisz 10 i więcej osób? Ale spoko.Wystarczy się zarejestrować i przekazać informację następnym chętnym, im więcej tym lepiej.Rejestracja możliwa jest jedynie z linku osoby zarejestrowanej/polecającej i tu?
  Skoro nie chcieliby się tym dzielić jak GOOGLE czy FACEBOOK to zrobiliby link rejestracyjny tylko od siebie, ale tu jest inaczej.
  Sprawdziłem wiele postów/artykułów i np. jeden z wielu gości ma rację pisząc, że tak naprawdę to nic to nie kosztuje poza spędzeniem pewnej ilości czasu by to sprawdzić na początek i się zarejestrować. Ja zarejestrowałem się, utworzyłem alternatywny adres email do kontaktu z ?WAZZUB? i na wypadek w razie gdyby się okazało, iż jest to kaszanka to go usunę i po sprawie. Strona rejestracyjna i wszystko dalej jest w języku angielskim – wystarczy tłumacz komputerowy do jej przetłumaczenia – jeśli nie znasz języka.Po zarejestrowaniu się z linku nr 2 oczywiście mojego, jako osoby polecającej Otrzymasz własny link, z którego polecasz rejestrację innym do WAZZUB. „[/I]

  to tylko cytat z jakiegos forum

  żeby nie było ja tu niczego nie reklamuję
  pytam grzecznie o zdanie
  jesli ktoś uzna inaczej proszę o usunięcie wątku

  #5101259

  nunak

  jak dla mnie to jest coś na kształt łańcuszka……
  kompletnie bez sensu….
  niebezpieczne

  nigdy nie wzięłabym udziału w czymś takim  #5101260

  telimena

  To piramida finansowa 😀 Zarabiają Ci na górze 😀

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close