WBC chyba wysokie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #27624

  madzix

  Czy któraś z was miała takei WBC 16,3 i czuła się wyśmienicie, bo ja właśnie odenrałam wyniki i trochę mnie to zmartwiło a do porodu jeszcze miesiąc i nie chciałabym juz wylądować w szpitalu z dzidzią wszystko chyba ok bo strasznie się wierci a do lekarza ide dopiero w sobotę
  Magda +listopadowa Kinder Niespodzianka

  #365911

  kiciucha

  Re: WBC chyba wysokie

  w ciąży może być podwyższony poziom białych krwinek. Ja jestem w 25 tygodniu ciązy i mam ich 13,3 tys. Lekarz nie był zdziwiony tym poziomem leukocytów. Zresztą jak pójdziesz na wizyte to sie spytasz lekarza.
  kiciucha i maleństwo 19-01  #365912

  kzaremba

  Re: WBC chyba wysokie

  W ciązy WBC i OB mogą być podwyższone i to jest normalne, tym bardziej jeśli sie dobrze czujesz i nie masz gorączki. Oczywiście najepiej skonsultuj sie z lekarzem, ale jestem pewna, że wszystko OK.
  Pozdrawiam

  Kasia i Sardynka (30.10.03)

  #365913

  agnieszkag

  Re: WBC chyba wysokie

  Przez całą ciążę miałam wysokie WBC, a czułam się świetnie. Lekarz trochę się zaniepokoił jak przekroczyłam właśnie 16 tys. ( w 8 miesiącu) A ponieważ zauważył równocześnie niewielkie rozwarcie wylądowałam w szpitalu na 5 dni ( głównie z powodu rozwarcia) Podano mi m.in. antybiotyk, zrobiono posiew. Tak samo niespodziewnie jak poziom WBC wzrósł tak opadł i do tej pory nie wiem dlaczego tak się podwyższył.
  Aga i Juliusz (4.05.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close