wiek a podpisanie umowy

Witam, mam mały problem a raczej mój brat ale może zaczne od początku. Mój brat ma 17 lat mieszka w Anglii, ma tam stałą pracę i zarabia naprawdę nieżle. Ponieważ ma “troszkę” gotówki odłożonej to chciałby kupić w warszawie mieszkanie. Tylko czy developer podpisze z nim normalnie umowe jak jest nieletni?? On by przyjechał we wakacje i kupił mieszkanko (3 miesiące przed jego 18-stką)… Wiecie może coś na ten temat?

3 odpowiedzi na pytanie: wiek a podpisanie umowy

morena Dodane ponad rok temu,

nie podpisze,nie ma pełnej zdolności do czynności prawnych.

magda Dodane ponad rok temu,

Czyli albo rodzice by podpisali za niego, albo my….a póżniej przepisać na niego umowe….

morena Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez magdaimateusz:Czyli albo rodzice by podpisali za niego, albo my….a póżniej przepisać na niego umowe….
no tylko rodzice – są jego przedstawicielami ustawowymi-i nie za niego, tylko na jego rzecz, w jego imieniu – i nic potem nie trzeba przepisywać, to on będzie właścicielem.

Znasz odpowiedź na pytanie: wiek a podpisanie umowy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
zobaczcie :)- podobają sie wam ??
kolezanka z innego forum pokazala nam takie zdj gdzies znalezione jak dla mnie fajne sa super modelki ...sliczne dziewczynki jasne ze widac photo shopa i zabawe ale mi sie podobają pomysły - kolory -
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
zaparcia po marchewce
mój synek od 3 dni je marchewke, dzis zjadł juz cały mały słoiczek, ale ma ogromne zaparcia, kupka bardzo twarda, co mam robić? podawac dalej czy moze odczekac i potem
Czytaj dalej