Witam po przerwie

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #7344

  agar

  W piątek wróciłam z Białegostoku. Prawie cały pobyt był dla mnie udanym urlopem wypoczynkowym. Mieszkałam u rodziny mojego męża, której dotąd praktycznie nie znałam. Okazali się cudownymi ludżmi, którzy stworzyli mi cudowną atmosferę podczas pobytu. Nieobecność męża wpłynęła (co mnie troszkę zdziwiło) bardzo pozytywnie na moje samopoczucie. Zupełnie do mnie nie docierało jaki jest główny cel mojego pobytu. Gdzieś pomiędzy grzybami, gotowaniem, zabawami z kuzynem i psiakami biegałam na USG i zastrzyki. Dziś skończyło mi się zwolnienie i to mnie martwi bo nie mam ochoty chodzić do pracy. W środę robię test. Agnieszka.
  Ps. Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i niepokoili się o mnie podczas mojego milczenia. Chciałam zapomnieć o moim problemie i musiałam się odciąć od wszystkiego co mi o nim przypominało.

  #132618

  marnna

  Re: Witam po przerwie

  Aga! Napisałam do Ciebie w wątku do Olah. Cieszę się, że już jesteś. Trochę Ci zazdroszczę, że masz to już za sobą. Napisz, który lekarz Cię prowadził, czy miałaś tylko in vitro, czy też mikromanipulację (ICSI). Jak przebiegała stymulacja już tam na miejscu? Jeszcze raz pozdrawiam Ania  #132619

  agar

  Re: Witam po przerwie

  Prowadził mnie doc. Grochowski. Jest bardzo sympatyczny, tylko strasznie rzeczowy. Każdą informację kończy pytaniem: „czy to jest jasne?” Miałam ICSI, już przy pierwszej wizycie wiedziałam o tym. Do punkcji w szpitalu byłam trzy razy, w 9 d.c. 11 d.c. i 12 d.c. dostawałam na bieżąco recepty na METRODIN a 12 d.c. GONAL. W 14 d.c. miałam punkcję. Strasznie długo trwało przyjęcie nas na oddział. Wśród mojej piątki szpitalnych koleżanek było piąte in-vitro, czwarte, trzecie i dwa pierwsze (w tym ja). Nie nastrajało mnie to pozytywnie, zwłaszcza, że byłam prawie najstarsza. Jedna miała 23 lata!!! Co ja robiłam tyle lat?????? Życzę Ci powodzenia, wiem, że rozpoczęłaś już stymulację, który dzień cyklu? Pozdrawiam, Agnieszka

  #132620

  marnna

  Re: Witam po przerwie

  Dzięki za pocztę, trochę to potrwa zanim uda mi się ją zciągnąć (coś się dzieje z portalem?). Ale odpiszę tu. Mam dziś 4 d.c. i stymulacji jednocześnie. Zaczynałam od Decapeptylu, a od wczoraj biorę Gonal F i Menogon. Trochę tego jest, ale to ze względu na moją nadwagę, której nie udało mi się do końca pozbyć (i tak schudłam 28 !!! kilo). Widzę, że Twoja stymulacja była owocna. Mam nadzieję, że u mnie też będą dobre wyniki. Już czuję, że jajnikimi szaleją.
  Dzięki za informacje, zwłaszcza te o skarpetkach To ważne, bo mi bardzo marzną stopy, a potem kicham i prycham….
  Pozdrawiam Cię mocno. Trzymam za Ciebie kciuki. Szkoda, że kiedy będziesz robiła test ja będę w Białymstoku i będę odcięta od świata i internetu.

  #132621

  mala

  Re: Witam po przerwie

  agus trzymam kciuki za tescik jestes dzielna konieta uszka do gory no to kiedy napiszesz o wynikach??? oczywiscie przyjmuje tylko jedna opcje tak wielkich i grubych dwoch kresek ktore az beda wychodzic po za ramki wielkie caluski mala

  #132622

  agar

  Re: Witam po przerwie

  Dzięki bardzo za słowa otuchy. W środę rano teścik na pewno pozytywny!!!!!!!!! Pozdrawiam, Aga.  #132623

  agar

  Re: Witam po przerwie

  O tych skarpetkach wiem od koleżanki z sali po czterech in-vitro. Sama bym na to nie wpadła. Pozdrawiam, Aga. Odpisałam Ci już gdzieś indziej, ale jeszcze raz POWODZENIA NA WYJEŹDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close