własne wywoływanie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #14451

  izawu

  Jestem po terminie troszeczkę no i wczoraj spróbowałam naszej sławetnej miksturki z oleju rycynowego. Po paru godzinach miałam piękne skurcze, niezbyt uregulowane ale nocki nie przespałam a po 5 h minęło mi. Jakiś postęp napewno się uczynił gdyż mam leciutki ślad na wkładkach, ale skurcze minęły. Myślę, że teraz będę poprostu czekać albo przyjdą naturalne, albo poprostu na drugi termin do szpitala i tam mi wywołają.Jak sądzicie?
  A było naprawdę cudnie, bolał krzyż, promieniował na podbrzusze (taki wzmożony ból miesiączkowy) no i narastanie, apogeum i oddalanie się skurczy….ach…

  niecierpliwa Izka

  #215471

  mala103

  Re: własne wywoływanie

  napewno coś się ruszyło a na kiedy masz termin jak pójdziesz do szpitala to ci wywołają a jak będziesz miała już regularne skurcze co 4 min to jedz dopiero do szpitala bo wcześniej możesz się zanudzić w szpitalu .

  Ania i Alicja  #215472

  Anonim

  Re: własne wywoływanie

  :-))Jeszcze Ci zostal: 1.sex 2. masowanie piersi 3. odkurzanie i ewentualnie jakies wieksze porzadki………..:))) Moze sie uda………?:-))

  gucia i raczej na pewno mała Ninka (26.04.2003)

  #215473

  izawu

  Re: własne wywoływanie

  Pierwszy termin był na 27.03, ostateczny termin stawienia się w szpitalu dokładnie za tydzień. Myślę, że teraz jakbym się tam zjawiła, to by mnie pewnie odprawili do domciu. Zresztą zaraz wybieram się do swoich położnych na KTG to poproszę aby określiły mi rozwarcie.

  Iza

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close