własny materiał na rolety? próbowałyście

Ciekawa jestem czy któraś z was próbowała namówić firmę od rolet aby użył waszego materiału do konstrukcji rolety? widziałam w ikea tak ślicznie wyglądająca rolete (seledynowy materiał z białymi hipciami) w roli rolety- kupiłam materiał i odwiedzam po kolei roleciarzy ale oni odradzają -bawełna to za miękki materiał. Myślałam że może nakleić ten materiał na rolete bo są kleje do materiałów – co wy na to?
pap

2 odpowiedzi na pytanie: własny materiał na rolety? próbowałyście

magdzik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez papuch:Ciekawa jestem czy któraś z was próbowała namówić firmę od rolet aby użył waszego materiału do konstrukcji rolety? widziałam w ikea tak ślicznie wyglądająca rolete (seledynowy materiał z białymi hipciami) w roli rolety- kupiłam materiał i odwiedzam po kolei roleciarzy ale oni odradzają -bawełna to za miękki materiał. Myślałam że może nakleić ten materiał na rolete bo są kleje do materiałów – co wy na to?
pap

Spotkałam sie z klejem, lecz obawiam się, że roleta wówczas stanie się bardzo sztywna.
Może lepiej naszyć materiał?

papuch Dodane ponad rok temu,

będę coś kombinować, dzięki 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: własny materiał na rolety? próbowałyście?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
vanisch na plamy z długopisu
Proszek nie wypiera mi plam z długopisu z ubranek Tosi, namoczenie przed praniem w vanischu i posypanie proszkiem zmyło je ładnie.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
pomoc domowa - stawki?
Jako ze opływam w dobra wszelakie, sepiąc na papryce dorobiłam sie pokaźnego majątku to zamierzam wspaniałomyślnie sie nim podzielić. Jednakże ponieważ ja sobie zapracowałam, to wymyśliłam ze oddam ale w
Czytaj dalej