WOŁOMIN – SZPITAL

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #16041

  jogibabu

  Czy ktoś rodził w szpitalu w WOŁOMINIE …
  ALBO WIE COŚ O TYM SZPITALU … MOJA ZNAJOMA SIĘ ZASTANAWIA… MOŻE KTOŚ MÓGŁBY POMÓC I COŚ NA TEN TEMAT POWIEDZIEĆ .. POLECIĆ POŁOŻNĄ…. OPISAĆ WARUNKI……. ?
  DZIĘKUJĘ Z GÓRY

  jogi i Piotruś 13.05.2002
  Pozdrawiamy ciepło!
  🙂

  Edited by jogibabu on 2003/04/27 23:59.

  #233281

  cait

  Re: WOŁOMIN – SZPITAL

  HeJ!
  Poszukaj na forum, ten temat był już poruszany. Wiem, bo sama się o ten szpital dopytywałam.

  Pozdrowienia

  Cait + Alka (15 stycznia 2003)  #233282

  riiba

  Re: WOŁOMIN – SZPITAL

  Ja słyszłam same dobre opinie, ale oczywiście o szczegółach najlepiej opowiedzą Ci same zainteresowane.

  #233283

  z-kasia1

  Re: WOŁOMIN – SZPITAL

  Cześć..w sumie..nie rodziłam w Wołominie ale miałam zabieg po stracie ciąży…i trochę się zorientowałam jaki to szpital, ale z tej części patologii bo blok ginekologiczny podzielony jest na 2 części. Warunki. ze strony patologii były ok, czysto, miło, uprzejmie. Zwłaszcza siostry…są bardzo miłe i pomocne..najwięcej miałam z nimi kontaktu bo lekarze…mieli obchody, porody, zabiegi …siostry są na medal…przynajmniej ja się spotkałam z takimi. Wiesz…ludzie jak ludzie, wszędzie są ci wspaniali i tacy, co nie chce się „gadać”.
  U mnie każda sala miała lekarza „opiekuna”, który pojawiał się nie tylko przy okazji obchodów ale i „zaglądał” kilka razy dziennie. Wszyscy starają się byc mili…nie olewają Cię…ale ja miałam jedno „ale” – dziwnie zachowuja się w stosunku do kobiet „po stracie dziecka”. Właściwie brakowało im odpowiedniego przygotowania albo…zwykła rutyna…a niestety w takich okolicznościach najmniejsze nawet wsparcie jest niezbędne.
  Ti tyle, nie wiem jak wyglada sprawa od strony samych sal porodowych bo jak napisałam, nie miałam jeszcze okazji rodzić ale…słyszłam od koleżanki, która 2 razy tam rodziła (wynajmowała salę), że wszystko jest ok…może nie wszystko najnowsze, ale opieka, personel i ogólne warunki ok.
  Pozdrawiam,

  Kasia

  #233284

  betsi

  Re: WOŁOMIN – SZPITAL

  Dokładnych informacji teraz nie mogę Ci przekazać, ale słyszałam wiele dobrego od mojej koleżanki która tam rodziła rok temu. Była zachwycona. Pozdrawiam

  Betsi

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close