Wózek Implast – Tomy?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #26652

  kasiulek

  Czy ktos używa wózka Implastu Tomy? Jak wrażenia i opinie na jego temat? A może ktos wie czym on różni się od wózka Roy Sport? Czy któryś z tych dwóch modeli jest godny polecenia?

  Kasiulek i Marcowy Pływak (03.03.2004)

  #353994

  kotagus

  Re: Wózek Implast – Tomy?

  On nie jest chyba dostępny w Polsce (o paradoksie!) facet z dużego sklepu wózkowego powiedział, że jest to wózek eksportowy do np. Anglii. Szkoda, bo świetnie wygląda na stronie Implasta. Ale może w sklepie firmowym w Poznaniu można go kupić? Ja napisałam do nich maila z pytaniem, czy te wózki są gdzieś (w Krakowie) do kupienia, NIE RACZYLI ODPISAĆ!! Szkoda, ale nie obraziłam się na nich i kupiliśmy Roya.

  Kotagus i…

  lutowy Dzidziuś  #353995

  munia

  Do kotagus!!

  Ja też zamierzam kupić Implast Roy, chociaż tak jak ty byłam zainteresowana Tomy. Napisałam do nich i odpisali mi, że na terenie Polski nie można go kupić on jest tylko na eksport. Dlatego napewno kupię Roya, juz niedługo , bo termin mam za 3 dni!!!!!!!!!!!
  Mam pytanko, jaki masz kolor, bo ja nie jestem zdecydowana co do koloru. Zastanawiam się nad zielonym lub granatowym.
  Pozdrawiam
  Ewa i Kaja (26.09.2003)

  #353996

  kotagus

  Re: Do kotagus!!

  Kupiliśmy taki zielono-ecru, ładny jest, ale ja chyba jednak wolałabym teraz granatowy – ach, to moje ciążowe niezdecydowanie . Ale mamy w planach używać TYLKO gondolę, spacerówka jest bez sensu. A potem kupić fajną spacerówkę innej firmy. Natomiast gondolka jest bez zarzutu, tj. ma tylko jeden feler – głosno spuszczaną budkę, i na to nie da się nic poradzić!

  Kotagus i…

  lutowy Dzidziuś

  #353997

  agatakalina

  jaka cena

  napiszcie prosze ile taki wozek kosztuje. zastanawiam sie nad jego kupnem, ale mieszkam w niemczech i tutaj go nigdzie nie znalazlam. na mojego maila tez nie odpowiedzieli 🙁
  pozdrawiam

  Agatka + …. (25.01.04)

  #353998

  kasiulek

  Re: jaka cena

  Podaję ci adres strony internetowej na której znalazłam ten wózek z ceną:

  Ja osobiście chyba zacznę rozglądać się za samą gondolą – tak żeby była jak największa bo w tych spacerówkach po gondolach i tak dzieci nie chcą siedzieć. Aha i trochę przeraża mnie to głośne składanie budki – ktoś o tym pisał.

  Kasiulek i Marcowy Pływak (03.03.2004)  #353999

  kasiulek

  Re: Wózek Implast – Tomy?

  A czy ktoś może zna te wózki?:

  Kasiulek i Marcowy Pływak (03.03.2004)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close