wózek zastępczy dla dziecka na czas naprawy ….

Dziewczyny mam pytano czy korzystała któras z Was z wózka zastępczego na czas naprawy swojego.Jak tak to pamietacie moze co podpisywałyście w sklepie biorąc wózek?? Mam problem bo musze napisac jakis papier na podstawie którego będe wydawała w naszym sklepie takowe wózki klientom. Niestety ze strony szefostwa nie mam co liczyc na pomoc bo nikt nic nie wie a cokolwiek by się nie zrobiło to i tak będzie źle…. ale co tam ,ja juz taka jestem ze wykonuje swoją prace najlepiej jak potrafie i chce zeby z mojej strony było wszystko dopięte na ostatni guzik.
Raz juz klientka korzystała z opcji naszego wózka zastępczego i naprędce napisałam odręcznie kilka zdan ze pani taka i taka bierze wózek taki i taki na czas naprawy…
Wiem ze jutro przyjdzie bardzo specyficzny klient z reklamacja bo dzwonił juz dwukrotnie stwierdzając ze MUSI dostać wózek i czuje w kościach ze będa z nim problemy.Poradźcie co istotnego musze jeszcze ując w tym piśmie .W ogóle jak to zatytuowac? “oświadczenie”? “protokół”?…kurcze nic mi nie pasuje……podpowiedźcie coś ….:Boje się:

Tematy, których nie znalazłam w forum
Facebook DI ?
Dziewczyny, taki nieśmiały pomysł wpadł mi do głowy.:Hyhy: Może by stworzyć coś takiego jak Facebook DI były by na nim miniaturki naszych zdjęć - twarzy wraz z forumowym nickiem. Co o tym myślicie?
Czytaj dalej
Szkolniaki
ZIELONA SZKOŁA
Mam pytanie do mam pierwszoklasistow czy Wasz dzieci w pierwszej klasie byly na zielonej szkole. Moj syn jedzie na tydzien w sumie niedaleko bo 100 km ale bedzie to jego
Czytaj dalej