wózek zastępczy dla dziecka na czas naprawy ….

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #103777

  monikachorzow

  Dziewczyny mam pytano czy korzystała któras z Was z wózka zastępczego na czas naprawy swojego.Jak tak to pamietacie moze co podpisywałyście w sklepie biorąc wózek?? Mam problem bo musze napisac jakis papier na podstawie którego będe wydawała w naszym sklepie takowe wózki klientom. Niestety ze strony szefostwa nie mam co liczyc na pomoc bo nikt nic nie wie a cokolwiek by się nie zrobiło to i tak będzie źle…. ale co tam ,ja juz taka jestem ze wykonuje swoją prace najlepiej jak potrafie i chce zeby z mojej strony było wszystko dopięte na ostatni guzik.
  Raz juz klientka korzystała z opcji naszego wózka zastępczego i naprędce napisałam odręcznie kilka zdan ze pani taka i taka bierze wózek taki i taki na czas naprawy…
  Wiem ze jutro przyjdzie bardzo specyficzny klient z reklamacja bo dzwonił juz dwukrotnie stwierdzając ze MUSI dostać wózek i czuje w kościach ze będa z nim problemy.Poradźcie co istotnego musze jeszcze ując w tym piśmie .W ogóle jak to zatytuowac? „oświadczenie”? „protokół”?…kurcze nic mi nie pasuje……podpowiedźcie coś ….:Boje się:

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close