Wracam ze szpitala !

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #14546

  agnieszkag

  W ostatni czwartek poszłam sobie na wizytę jak gdyby nigdy nic. Gin długo robił usg, mierzył synka, nawet zartował że duży po tatusiu. Dziwnie długo koncentrował się na podbrzuszu. Potem mnie badał nic nie mówiąc, a gdy zeszłam z fotela spokojnie powiedział: położyłbym panią do szpitala. Byłam w szoku. Okazało się że mam skróconą szyjkę, a niebotycznych rozmiarów leukocytoza grozi zakazeniem dla dzidzia ( w razie pękniecia pęcherza plodowego). Cóż miałam zrobić, pokornie się spakowałam i spędziłam 4 dni w szpitalu. Dostałam Dexaven ( na przyspieszenie rozwoju płuc) oraz antybiotyk. Leukocyty spadły, wymaz nie wykazał żadnej infekcji więc wróciłam do domku. Nie ma to jak w domku. Teraz muszę przekonać jeszcze mojego synka by zaczekał jeszcze przynajmniej 4 tygodnie. Ale jak to zrobić? :))
  Aga i Juliusz

  #216457

  agnes75

  Re: Wracam ze szpitala !

  Cześć,

  nie piszesz na kiedy masz termin. W którym tygodniu jesteś?

  Agnieszka i Bartosz (28.06.03)  #216458

  kinga25

  Re: Wracam ze szpitala !

  Witam!
  Najlepiej to przez te 4 tygodnie leż w łóżeczku i wszystko będzie dobrze.
  Pozdrawiam
  …+35 tyg. maleństwo

  #216459

  monikavi

  Re: Wracam ze szpitala !

  Musisz dużo wypoczywać a na pewno wszystko będzie dobrze, leż leż i jeszcze raz leż a inni niech ci usługują:-)), w końcu jesteście teraz najważniejsi !!!
  A na jakim poziomie miałaś leukocyty i z czego wynikał , aż tak wysoki ich poziom? Pozdrawiam

  Monika (29.06.2003)

  #216460

  agnieszkag

  Re: Wracam ze szpitala !

  Dwie odpowiedzi w jednej.
  Zaczęłam 35 tydzień. A leukocyty sięgnęły aż 16,1 – to przekracza normy nawet dla ciężarnych. Skąd się wzięły sama nie wiem. Najważniejsze że spadły – przynajmniej tak wykazały badania.

  #216461

  michan

  Re: Wracam ze szpitala !

  Mam pytanie dotyczące leukocytozy. U mnie od początku ciązy poziom leukocytów wynosi około 15, miałam już robione dodadkowe badania (białko CRP) – lekarz sprawdzał czy nie ma jakiegoś zapalenia w organiźmie ale wyszło OK. Obawiam sie jednak, że tak wysoki poziom może miec jakieś niegatywne skutki. Jeżli masz jakieś informacje na temat skutków tak wysokiego poziomu leukocytów i ewentualnych środkach jakimi się to zwalcza (lekarz coś wspomniła o antybiotyku) to bardzo prosze napisz coś więcej na ten temat. Dodam jeszcze, że jestem w 26 tygodniu ciąży.

  Z góry dziękuję za odpowiedź
  Michan + chyba Michałek

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close