wrześniówki -a u was jak z wagą??

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #43419

  11nina

  Ja w środe kończe 18 tydzień i na plusie mam 1,5 kg , tydzień temu miałam 3 kg ale niestety przeszłam zatrucie i waga spadła ale nie długo nadrobie:))

  #567221

  kara77

  Re: wrześniówki -a u was jak z wagą??

  od początku ciąży – 4 kg (teraz to już może nawet 4,5!)! Żeby było śmieszniej, po ciuchach (nie mówię oczywiście o dopinaniu się w spodnie) ani podobno po figurze i buzi nic nie widać ale wyglądam, jak to określają inni „zdrowiej”. w zasadzie wszystko poszło chyba w dzidzię, brzuch, piersi i tyłek. Nogi i reszta – b.z. A w zasadzie taki duży skok miałam w ciągu 2 ostatnich tyg. – 2 kg. Byłam na zwolnieniu i muział m pierwszy tydzień leżeć a najbliźsi tylko zaspakajli zachcianki 🙂 Same rozumiecie… Teraz mam zamiar przystopować z dogadzaniem nam obojgu, bo chyba byłabym niedługo kwadratowa:) a poza tym muszę się w sukienkę ślubną zmieścić za 3 tyg…, hihihi.
  Całuski dla wszystkich

  #567222

  shibaa

  Re: wrześniówki -a u was jak z wagą??

  Mi leci 17ty tydzień i na plusie mam jakieś w tej chwili 1,5 kg. Na piątkowej wizycie okazało sie ze w porównaniu z wagą sprzed miesiąca SCHUDŁAM 0,5 kg :))) Lekarz uspokaja że nie ma się czym martwić.
  Żadnych wymiotów i innych takich nie miałam do tej pory, jem dużo … to nie wiem gdzie to się mieści? 🙂
  Agata

  #567223

  edysia

  Re: wrześniówki -a u was jak z wagą??

  Hej Nina :-)))
  Wesz ja po tej chorobie schudłam z 2,5c spadło mi na 1,5 kg. Jak miałam temperature przez 3 dni nic nie jedłam podkreślam NIC tylko mnie mdliło i spałam. Teraz od tego czasu upłyneło już 1,5 tygodnia i mam już na wadze 3 kg do przodu :-)))
  Pogadamy na gg ( już jestem po remoncie) :-)))
  Buziaczki

  Edysia z

  #567224

  11nina

  Re: wrześniówki -a u was jak z wagą??

  no ja już mam spowrotem 3kg do przodu hihihi

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close