Wsparcie po stracie dziecka w wyniku poronienia

Nazywam się Magdalena Bogucka. Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Piszę pracę magisterską, w której pragnę przedstawić sytuację psychologiczną kobiety, która utraciła dziecko w wyniku poronienia. W swoich badaniach sprawdzam na ile styl wyjaśniania zdarzeń, którym cechuje się kobieta, ma wpływ na spostrzeganie i poszukiwanie wsparcia po poronieniu.
Jeżeli byłaby Pani chętna wziąć udział w moich badanich, które są anonimowe a ich wyniki posłużą jedynie do analizy i opracowania naukowego, proszę o kontakt na maila [email]bogucka-m@wp.pl[/email] .
Z góry dziękuję wszystkim Paniom, które odpowiedzą na moją prośbę.

1 odpowiedzi na pytanie: Wsparcie po stracie dziecka w wyniku poronienia

magdub Dodane ponad rok temu,

Spróbuję rozwiać Pań wątpliwości dotyczące badania, wątpliwości którym absolutnie się nie dziwię.
Polega ono na wypełnieniu Skali Wsparcia oraz uzupełnieniu kwestionariusza mierzącego poziom optymizmu/pesymizmu w celu ustalenia stylu wyjaśnienia zdarzeń.

Bardzo proszę o kontakt
i serdecznie dziękuję Paniom, które już się odezwały 🙂

Pozdrawiam
Magdalena

Znasz odpowiedź na pytanie: Wsparcie po stracie dziecka w wyniku poronienia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
nietypowa reakcja po szczepieniu?
czy któraś z Was zetknęła się z takim przypadkiem: szczepienie odra-świnka-różyczka Prorixem w środę po 8 dniach, w czwartek, około południa pojawia sie gorączka 38 stopni; w piątek już ponad 39, dziecko
Czytaj dalej
Nasze zdjęcia
K R A K O W I A N K A :-))))
W tym roku pierwszy raz Ola uczestniczyła w procesji. Poszliśmy z zamiarem dojścia do pierwszego ołtarza ku naszemu zdziwieniu doszliśmy do trzeciego :-) Ale niestety rodzice mieli za mało kwiatków
Czytaj dalej