Wstrętne choróbsko

Może któraś z Was miała podobny problem ze swoim dzieckiem. Opisuję jego choróbsko:

W nocy ze srody na czwartek straszne wymioty, niezliczoną ilość razy, wymiotował jeszcze rano. Potem od 11.00 – 18.00 spokój, dziecko ozdrowiało. Po 18.00 jednocześnie wymioty i biegunka. Wieczorem lekarz zapisal Nifuroksazyd, pojenie i Lakcid + dieta. W nocy spokój. Piątek – w ciagu dnia dwie bardzo lużne kupy, boc z piątku na sobotę – tragiczne pobudki na kupy + kupy niekontrolowane L Sobota – względna w ciągu dnia 2 lużne kupy. Niedziela znów gorzej wieczorem kupa, w nocy kupa, rano kupa. Lużne, wodniste….
W międzyczasie wysypka jednodniowa na stopach (!!!!!) wewnętrznej części ud i w pachwinach. Dziecko nam dosłownie niknie w oczach, nie je, bilans kup i jedzenia jest na niekorzyść jedzenia…. Lekarz każe czekać i poić twierdzi że to wirus i że może potrwać nawet do 1,5 tygodnia. Ale jak tu czekać cierpliwe kiedy widzę że Bartek zaczyna się słaniać, i traci na wadze W OCZACH L CO TO MOŻE BYĆ ZA CHOLERSTWO????

Nasz 3 letni Bartulek

1 odpowiedzi na pytanie: Wstrętne choróbsko

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Wstrętne choróbsko

Może jakaś grypa żołądkowa ? Ja bym zaniosła kupę do badania w kierunku Rota i innych rzeczy (zapytaj w laboratorium to powiedzą00. A podajesz Gastrolit ?

Julka i mój trzylatek

Znasz odpowiedź na pytanie: Wstrętne choróbsko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Fotelik rowerowy dla roczniaka?
Jako że wiosna już za oknami, a my bardzo lubimy jeździć na rowerach chcemy kupić Julci fotelik rowerowy. Zastanawiam się jednak czy to nie za wcześnie? Mam znajomych , którzy
Czytaj dalej
Dla starających się
miesiączka i ciąża?
Cześć Dziewczyny! Mam takie pytanie. Wydaje mi się że nie jestem taka całkiem zielona w sprawach związanych z cyklem, owu itp. ale jednego nie mogę pojąć, jak można mieć okres
Czytaj dalej