Wybielanie zębów u dentysty. Brite Smile

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #93041

  devilry

  Mam ochotę na porządne wybielenie zębów w gabinecie stomatologicznym. Widzialam efekty u szwagierki – cudo. Znalazłam u swojego dentysty taka metodę Brite Smile (połączenie tlenowego żelu dentystycznego ze światłem ultrafioletowym. Żel nakładany jest na płytkę i poddawany napromieniowaniu. Wystarczą trzy zabiegi po 20 minut) i moje pytanie jest takie (wiem, wiem powinnam je zadac dentyscie) czy moge zafundowac sobie taki zabieg w 8.5miesiacu ciąży?

  #1798983

  mumcia

  kiedyś byłam na targach o tematyce dzieciowo-mamowej i zaczepiła mnie babka na temat wybielania zębów. spojrzała na mój 7 miesięczny brzuch i przeprosiła, że temat na razie mnie nie dotyczy…
  czyli raczej nie można  #1798984

  joannar

  Ja miałam wybielane właśnie tą metodą. Średnio zadowolona byłam. Jakoś mnie efekt nie powalił na kolana, miałam nadzieję na lepszy.
  Co do ciąży, to zanim dentystka przystąpiła do zabiegu zrobiła wywiad, m.in padło pytanie o ciąże. W ciąży nie można.

  #1798985

  devilry

  Dziękuje Wam za odpowiedzi.

  #1798986

  iwopol

  Zamieszczone przez Tynet
  Pamiętaj aby podczas wybielania zębów Twój stomatolog używał żelu, który nie niszczy szkliwa i nie zawiera nadtlenku wodoru.

  A jak to sprawdzić? Planuje zafundować sobie taki zabieg na zęby,a tak nawiasem mówiąc czy ktoś korzystał z usług w studio wybielania zębów przy ul.Piekary 12 w Poznaniu?
  Obawiam się że dentysta tego nie powie,skoro ma to niszczyć szkliwo…:Hmmm…:

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close