Wybór Pediatry!??

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #16922

  agula24

  Kochane mamuśki! Zaraz przy wypisie ze szpitala trzeba podac lekarza pediatrę dziecka- ja chciałam sobie teraz wybrać ale nie wiem szczerze mówiąc na co zwrócić uwagę! W przychodniach krórych byłam podpytałam troche mam- ale w sumie nie wiem nawet o co pytać?
  – w jednych np. są miejsca do przewijania i karmienia
  – różne godziny przyjęć do 20.00) co wydaje mi się dobre, a może są jakieś całodobowe?
  – można umawiać się na godzinę ( jedna z tych mam powiedziała, że na to nie ma co patrzeć bo z dzieckiem ciężko zdążyć na daną godzinę) w sumie racja nie pomyślałabym o tym- wydawało by mi się to jako plus!
  Pomóżcie na co zwrócić uwagę- szczepienia, itp.
  A może znacie jakiegoś dobrego pediatre w K-cach? I czy to prawda że przez pierwsze 6 tygodni dziecko musi chodzić tam gdzie matka? Bo chyba w jednej z tych niepublicznych zakładów Pani chciała mnie naciągnąć żebym się do nich zapisała do ogólnego i ginekologa ( a ja niechcę bo chcę dalej chodzić tam gdzie chodzę-a u mnie jest podobno kiepski pediatra)
  Dziękuję za rady -napewno będą cenne.

  agula24 ( 07.06.2003)

  #242699

  kas

  Re: Wybór Pediatry!??

  Pierwszy raz słyszę, że trzeba podać pediatrę przy wypisie. Napewno trzeba zgłosić dziecko po powrocie ze szpitala, wtedy przychodnia przyśle położną środowiskowa i lekarza.
  napewno tez nie musicie byc w tej samej przychodni. Zuzka była gdzie indziej, ja sie do niej niedawno przepisałam.
  Jak będziesz wybierać lekarza to zapytaj się, czy ma dużo pacjentów. Nasz pediatra jest świetny, ale tak przeladowany, ze trudno sie dostac i z chorym dzieckiem czeka się w kolejce. Poza tym dowiedz się czy przychodnia ma nocny dyżur lub umowę z inna przychodnia, ktora taki dyzur prowadzi. I nie zapisuj sie zbyt daleko od domu, bo jeżdżenie z malutkim chorym dzieckim może być uciążliwe. To chyba wszystkie dobre rady cioci kloci, które mi przyszły do głowy.
  Powodzenia i udanego wyboru

  Kaśka mama Zuzanki (16.10.2002)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close