wycinanie znamion

Dziewczyny czeka mnie wycięcie dwóch znamion na brzuchu. Czy któraś z Was to miała ? Trochę się boję bo jeszcze nie wiadomo co to. 2,5 miesiąca temu miałam cerarkę i nie wiem ile odczekać. Jakie mogą mnie czekać badania. ? Napiszcie coś pocieszającego.

4 odpowiedzi na pytanie: wycinanie znamion

aniek22 Dodane ponad rok temu,

Re: wycinanie znamion

Poczytaj sobie wątek o pieprzykach, ja tam pisałam nawet dzisiaj. Jestem właśnie 2 tyg. po usunięciu znamienia na dekoldzie. Najpierw byłam u dermatologa, potem chirurg, no i czekanie na wyniki histopatologiczne-najgorsze. A dzieje Ci się coś z nimi?Ja też się martwiłam, zobaczysz będzie dobrze, teraz już nie mam śladu, blizny prawie nie widać w zasadzie to wygląda lepiej niz przed :)))

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: wycinanie znamion

Równiez zapraszam do wątku o pieprzykach…

Trzymaj się….ważne, że to zrobisz i będziesz wszytsko wiedziała – Będzie dobrze..życze powodzenia…

Mikołajek 16.08.2003

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: wycinanie znamion

Miałamwycinane znamię na plecach. Z marginesem 5cmm. Ok. tyliko potem trochę szwy bolały, ale to norma.
Czy znamię kazał wyciąć onkolog?

viccy Dodane ponad rok temu,

Re: wycinanie znamion

Nie masz czego się obawiać. Dostaniesz znieczulenie miejscowe, tylko troszkę później szwy bolą, ale nie aż tak bardzo. Znamie powędruje później do badania histopatologicznego. Ja miałam wycinane dwa razy i to raz ze zmianami (wtedy strasznie martwiłam się jakie będą wyniki badań i to było na 2 tyg. przed urodzeniem córeczki). Spoko. Pozdrawiam.


Viccy + Sara 11.07.2005

Znasz odpowiedź na pytanie: wycinanie znamion?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ORGANIZACYJNE
Czy tu można naskarżyć na kogoś?
No właśnie - czy tu składa się skargi na innych użytkowników - tak dla formalnosci - czy trzeba wysłać mejl do redakcji? ;))) [b]Agata i Ania (7.09.2004)[/b] [img]http://shibaa.foto.ota.pl/ania/portrecikm.jpg[/img]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Co z psychologiem S.?
Swego czasu głośno było na forum na temat afery z Samsonem. Podrzucam ciekawy artykuł i czekam na Wasze opinie: http://www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=194&Itemid=50 Magda[img]http://foto.onet.pl/upload/37/94/_506912_n.jpg[/img]Iga(9) i Filip(6)
Czytaj dalej