wygląd języka a przyjmowanie antybiotyku

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #106394

    regi

    Córka ma anginę. Od środy dostaje antybiotyk Rovamycine
    I wczoraj zauważyłam,że ma dziwny język
    Bez nalotu, kolor normalny tylko takie uwypuklone krostki?

    Nie jest to jezyk geograficzny,nie sa to aflty czy plesniawki

    Tylko jakby tak nagle wybrzmiały jej wszystkie te gruczoły na języku

    Takie uwypuklenia

    Szukałam po necie ale nie znalazłam

    Przypuszczam że to efekt przymowania antybiotyku no ale nie mam zadnej pewnosci

    Spotkalyscie sie z czymś takim??????

    #3960446

    tazmanka

    jaki ma kolor? malinowy? Moja córka miała takie nabrzmiałe krostki na języku, gdy miała szkarlatyne- kolor języka był malinowy, reszta objawów podobna do anginy.



    #3960447

    regi

    UUUU

    czytam

    Ale to inaczej wygląda Jest teraz z dziadkiem wiec nie mam mozliwosci popatrzenia ale język nie był malinowy

    Czytam ze przy szkarlatynie wysypka jest tez w innych czesciach ciała

    #3960448

    tazmanka

    Zamieszczone przez Reginka
    UUUU

    czytam

    Ale to inaczej wygląda Jest teraz z dziadkiem wiec nie mam mozliwosci popatrzenia ale język nie był malinowy

    Czytam ze przy szkarlatynie wysypka jest tez w innych czesciach ciała

    tak, wysypka tez raczej powinna być, u nas była ale niewielka.

    #3960449

    regi

    Okazało sie ze to jakas grzybica od antybiotyku Dostała nystatynę

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close