Wynik BHCG – całkiem zgłupiałam

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #31722

  niusia18

  Kochane dziewczyny, mam naprawdę mętlik w głowie. Wiem, że listopad nie dla mnie , bo plamię i spadła tempka (choć ten cykl jest wyjątkowo długi). Wczoraj jeszcze dla pewności zrobiłam bete (o ja głupia, po co?) i wyszło 2,1mlU/ml. Jakieś dziwne normy laba mówią kobiety – norma 0 do 2,7. Ja myślałam, że tego hormonu w ogóle nie ma jeśli nie ma ciąży. O co tu chodzi? Czy któraś z was może mi pomóc. A tak w ogóle to zastanawiam się nad zaprzestaniem mierzenia tempki, bo to powoduje u mnie stres i brak spontaniczności. Sorry za to długaśne przynudzanie, ale nie mam sie komu wyżalić…


  #419199

  ninka

  Re: Wynik BHCG – całkiem zgłupiałam

  Szkoda, że nie wyszło:( Szczerze mówiąc to sądzilam, że u Ciebie to wszystko jasne i jest mluszek, ale jak widać róznie to bywa. Normami bhcg się nie przejmuj. Wskazują poprostu na brak ciąży.I moim zdaniem nie ma się co doszukiwać ewentualnej ciąży bo często się zdarza, że dochodzi do zapłodnienia a potem przychodzi okres (jakieś 40%). Powodzenia w kolejnym cyklu:)

  Ninka
  moje temperaturki  #419200

  niusia18

  Dziękuję Ninuś

  Wielkie dzięki Ninko! Też myślałam, że się udało.Miałam jakieś takie przeczucia, tempki były OK, dłuższy cykl niż zwykle i… wielkie rozczarowanie. Mój mąż nie może już patrzeć na mnie jak płaczę. Jest mu przykro, że się zadręczam, a cały czas tłumaczy mi, że przeciez tak naprawdę to są nasze początki starań. Dlatego nie będę mierzyła tempki, żeby dać nerwom odpocząć. Dzięki za wsparcie.


  #419201

  marti1

  Re: Wynik BHCG – całkiem zgłupiałam

  niusiu….

  Bardzo mi przykro, że nie wyszło…niestety mi również :-((
  Czasem zastanawiam się nad sensem robienia bety tak wcześnie…mnie też kusi ale rozczarowania są takie okropne!!!

  Niedługo się uda i może faktycznie zrób krótką przerwę od tempki…tak na luzie to czasem spontanicznie wychodzi…
  Ściskam,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

  #419202

  niusia18

  Dzięki Marti!!!!

  Dzięki Marti! Już tak postanowiłam żadnej tempki – full spontan! Odpisałam ci na twojego posta – obie byłyśmy na 14.11 – niestety. Ale grudzień jest NASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  #419203

  domi

  Re: Wynik BHCG – całkiem zgłupiałam

  Szkoda, że nie wyszło, zwłaszcza, że liczyłaś, że może jednak….. ale nie martw się, będzie następny cykl i następna szansa. Trzymam kciuki! 🙂 A co do norm HCG, to z tego, co wiem, to nawet jeżeli nie ma ciąży, może wystąpić jakaś tam ilość tego hormonu, z tym, że nie jest on wykazywany przez testy ciążowe oparte na badaniu moczu (jest poniżej normy uznawanej za istnienie ciąży, w ramach której testy dają wynik pozytywny); może go wtedy natomiast wykazać badanie krwi – z tego, co czytałam, może to zostać określone jako wynik „słabo dodatni” i niekoniecznie świadczy o ciąży. Ale myślę, że najlepiej wypowiedziałby się na ten temat specjalista, moja wiedza na ten temat nie jest zbyt rozległa 😉 Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz życzę powodzenia !

  Przyszła mamusia 😉  #419204

  niusia18

  Dziękuję

  Dzięki. Myślę, że z tym BHCG masz zupełną rację. Juz się pogodziłam z losem. Grudzień będzie mój bez tempek i innych. Nie będę myśleć tylko działać (to spodoba się mojemu mężowi) i musi sie udać. Pozdrawiam przyszła mamusiu!!!!!


Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close