wyniki z morfologii – czy to powód do zmartwienia?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #24380

  Anonim

  Znowu zwracam się do Was z kłopotem…właśnie odebrałam wyniki z morfologii mojego synka i okazuje się że ma za niski poziom hemoglobiny : 10,9 (norma 11,5-17) i hematokrytu :30,7 (norma 33-52) wyczytalam ze to może oznaczać anemię… czy Wasze dzieciątka też miały podobne wyniki? czy powinnam się martwić? głupie pytanie bo i tak się martwię..ale czy to minie czy oznacza jakieś poważniejsze kłopoty??? malec rozwija się ładnie..jest żywy i ciekawski…już sama nie wiem….jak tu wytrzymać do przyszłej środy?! wtedy idziemy do pediatry na kontrolę i szczepienie…

  Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03

  #328718

  ada77

  Re: wyniki z morfologii – czy to powód do zmartwienia?

  Wczoraj byłam z Mikusiem na szczepieniu i dostaliśmy zalecenie zrobienia morfologii. Pan dr wyjasnił, że jeśli będzie coś nie tak, czyli anemia Miki dostanie po prostu żelazo. I tyle…Nie masz sie czym martwić. U dzieci to bardzo częste, do tego stopnia, że morfologia wykonywana jest rutynowo. Głowa do góry!!!
  ada i miki-20 maj 2003  #328719

  barkus

  Re: wyniki z morfologii – czy to powód do zmartwienia?

  Ja uważam że nie masz powodu do zmartwienia!!!Przede wszystkim zajrzyj na stronkę . ,( tabela wartości). Moja Julcia też miała problemy z morfologią, ale ponieważ źle tolerowała żelazo w kropelkach, w końcu je odstawiłam i przestałam robic badania- bo widziałam, że rozwija sie świetnie, apetyt miała jak smok…Nie martw się na zapas- u noworodków to normalne, bo w tej chwili wyczerpuje się zapas żelaza który otrzymały w życiu płodowym od mamusi. Bedzie dobrze!!!!!Basia:-))

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close