Wyrostek

Jakie sa objawy przy zapaleniu wyrostka?
Cały dzień boli mnie w dole brzucha po prawej stronie. Szczególnie jak naciskam. Myślałam że to jajnik, ale chyba trochę za nisko….

Jak objawia się zapalenie wyrostka?

Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

5 odpowiedzi na pytanie: Wyrostek

Dodane ponad rok temu,

Re: Wyrostek

Aniu, połóż się na wznak i spróbuj przyciągnąć prawą nogę, zgiętą w kolanie – do tułowia – jeśli będzie tak bolało, ze nie będziesz potrafiła tego zrobić – to na pewno wyrostek. W przeciwnym razie to nie to.

Kaśka z Natusią (4,5 roku 🙂

Dodane ponad rok temu,

Re: Wyrostek

dokładnie
kiedyś skopałam lekarza, jak mi przy badaniu tę nogę próbował do tułowia przyciągnąć 😉 … i po kilku godzinach było po wyrostku :)))

Ewa i Krzyś (06.12.2002)

agusjot Dodane ponad rok temu,

Re: Wyrostek

Albo wyznacz sobie linię poziomą łączącą kość biodrową do pępka i w połowie znajdziesz punkt McBurneya – miejsce najwiekszej bolesności i obrony mięśniowej.

Aga i Kuba 3 lata

joassia Dodane ponad rok temu,

Re: Wyrostek

Klucie w prawym boku na dole, szczegolnie jak sie uciska i zwalnia ucisk, wtedy boli mocniej. Mi bylo caly czas niedobrze i wymiotowalam. To chyba nie byl typowy objaw, bo mysleli, ze sie zatrulam i mnie otwierali na “chybil trafil”. Trafili, bo byl to jednak wyrostek.

11.09.05

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

Re: Wyrostek

ja to w ogóle miałam nietypowe objawy zapalenia wyrostka -bolało mnie …pod mostkiem…i tak mi zołądek ściskało że prawie mdlałam z bólu…do tego torsje i zupełny brak apatytu plus totalne zaparcie….chodziłam z takim”stanem” tydzień żarłam rapaholiny,krople żołądkowe i p.bólowe…jak po tym czasie brzuch mi wysadziło i dostałam 40 st goraczki to wylądowałam na ostrym dyżurze i nazajutrz nie miałam już wyrostka.był już rozlany i lekarze się dziwili że w ogóle ten tydzień przeżyłam jeżdząc codziennie do pracy na rowerze…
przez to że tak długo zwlekałam z pójściem do lekarza moja blizna ma 10 cm + dziurki po drenach (normalnie blizna jest malutka ok 5 cm).
z perspektywy czasu radze ci -idź do lekarza…..

Monika i Marcinek (15.01.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Wyrostek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
jakie kosmetyki
Cześć dziewczyny, piszę na forum po raz pierwszy ale zaglądam tu od dobrych dwóch miesięcy. Ostatnio jedna z was napisała że kosmetyki z parafiną powodują odwapnienie kości, ale praktycznie nie
Czytaj dalej
Odradzam
tanie proszki do prania:(
juz tyle razy sobie obiecywałam "żadnych experymentów z tanimi tandetnymi proszkami..."i jednak uległam.... robiłam pobieżne zakupy w małym tesco i z racji posiadania ograniczonych funduszy na zakupy...wziełam kartonik taniego proszku "made
Czytaj dalej