Wyrostek

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #81522

  anek

  Jakie sa objawy przy zapaleniu wyrostka?
  Cały dzień boli mnie w dole brzucha po prawej stronie. Szczególnie jak naciskam. Myślałam że to jajnik, ale chyba trochę za nisko….

  Jak objawia się zapalenie wyrostka?

  Ania i Oleńka ( 26.04.2003 )

  #1138309

  Anonim

  Re: Wyrostek

  Aniu, połóż się na wznak i spróbuj przyciągnąć prawą nogę, zgiętą w kolanie – do tułowia – jeśli będzie tak bolało, ze nie będziesz potrafiła tego zrobić – to na pewno wyrostek. W przeciwnym razie to nie to.

  Kaśka z Natusią (4,5 roku 🙂  #1138310

  Anonim

  Re: Wyrostek

  dokładnie
  kiedyś skopałam lekarza, jak mi przy badaniu tę nogę próbował do tułowia przyciągnąć 😉 … i po kilku godzinach było po wyrostku :)))

  Ewa i Krzyś (06.12.2002)

  #1138311

  agusjot

  Re: Wyrostek

  Albo wyznacz sobie linię poziomą łączącą kość biodrową do pępka i w połowie znajdziesz punkt McBurneya – miejsce najwiekszej bolesności i obrony mięśniowej.

  Aga i Kuba 3 lata

  #1138312

  joassia

  Re: Wyrostek

  Klucie w prawym boku na dole, szczegolnie jak sie uciska i zwalnia ucisk, wtedy boli mocniej. Mi bylo caly czas niedobrze i wymiotowalam. To chyba nie byl typowy objaw, bo mysleli, ze sie zatrulam i mnie otwierali na „chybil trafil”. Trafili, bo byl to jednak wyrostek.

  11.09.05

  #1138313

  monikachorzow

  Re: Wyrostek

  ja to w ogóle miałam nietypowe objawy zapalenia wyrostka -bolało mnie …pod mostkiem…i tak mi zołądek ściskało że prawie mdlałam z bólu…do tego torsje i zupełny brak apatytu plus totalne zaparcie….chodziłam z takim”stanem” tydzień żarłam rapaholiny,krople żołądkowe i p.bólowe…jak po tym czasie brzuch mi wysadziło i dostałam 40 st goraczki to wylądowałam na ostrym dyżurze i nazajutrz nie miałam już wyrostka.był już rozlany i lekarze się dziwili że w ogóle ten tydzień przeżyłam jeżdząc codziennie do pracy na rowerze…
  przez to że tak długo zwlekałam z pójściem do lekarza moja blizna ma 10 cm + dziurki po drenach (normalnie blizna jest malutka ok 5 cm).
  z perspektywy czasu radze ci -idź do lekarza…..

  Monika i Marcinek (15.01.04)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close