wyrywanie jajników przy kichaniu czy kaszlu

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #43138

  sysim

  Nie wiem czy któraś z Was ma coś takiego że gdy przy kichaniu odpowiednio nie podkurczy nóg to ma uczucie jakby wyrywania jajników. Zaczęłam się zastanawiać czy ja jestem dobrze zbudowana? Bo przecież to niemożliwe żeby nie można było normalnie kichnąć z wyprostowanymi nogami!
  Nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale teraz to zaczyna mnie to wkurzać. Macie coś takiego?

  #564531

  fiolek

  Re: wyrywanie jajników przy kichaniu czy kaszlu

  Witam,

  niestety cierpię na tę samą dolegliwość i co gorsza zawsze zapominam zapytać o to lekarza.
  Mam nadzieję, że to nic złego. Chyba się już nawet przyzwyczaiłam.

  pozdrawiam
  Fiołek z październikowym cudem

  http://www.fertilityfriend.com/home/fiolek  #564532

  komuszka

  Re: wyrywanie jajników przy kichaniu czy kaszlu

  PRZED CHWILA TY RADZIŁAS MI A TERAZ JA TOBIE WIESZ JA TEZ TAK MAM I CZASEM JAK SIE ZASILNO RUSZE LUB COS TAKIEGO. NIE WIEM Z CZEGO TO SIE BIERZE ALE NAPEWNO NIC GROZNEGO WE WTOREK IDE DO LEKARZA NA ZASTRZYK TO GO ZAPYTAM O TO I CI POWTURZE CHYBA ZE TY COS SIE WCZESNIEJ DOWIESZ TO DAJ ZNAC

  #564533

  ewike

  Re: wyrywanie jajników przy kichaniu czy kaszlu

  O tak, to też miałam, kichanie a w tym samym momencie zginałam się z bólu w podbrzuszu albo gdy zbyt szybko chciałam wstać. Bolało i nie dało się przez chwilę wyprostować

  Ewike i lipcowa Poziomka

  #564534

  lilianka

  Re: wyrywanie jajników przy kichaniu czy kaszlu

  Ja miewałam i miewam do tej pory to samo, pytałam lekarza……..oto jego teoria: to nie jajniki tylko wiązadła (ból jest mniej więcej umiejscowiony w tym samym miejscu)………..przy kichaniu, kaszlu lub bardziej energicznym poruszeniu się nieco naciągają się mięśnie i wiązadła co może powodować mniejszy lub większy ból. To nic groźnego, naciąganie się wiązadeł u kobiety w ciąży jest rzeczą normalną, macica się rozrasta i to jest przyczyną…………..po prostu trzeba wtedy, o ile to możliwe, przyjąć taka pozycję aby naciągnięcie było jak najmniejsze i jak najmniej bolało.
  Pozdrawiam


  lilianka

  #564535

  domi

  Re: wyrywanie jajników przy kichaniu czy kaszlu

  To na pewno więzadła. Ja nigdy wcześniej niczego takiego nie miałam, a teraz mam, a najsilniej to odczuwam, gdy kichnę czy w inny sposób napnę mięśnie brzucha leżąc na plecach z wyprostowanymi nogami. Nieraz ból jest tak dotkliwy, że mam wrażenie, że naprawdę mi się coś tam naderwało . Za pierwszym razem się mocno przestraszyłam A zaczęło się pod koniec trzeciego miesiąca ciąży.

  Dominikka +

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close