Wystawianie aukcji na Allegro – edycja tekstu

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #113485

  rybcia

  Pomogłyście mi ostatnio z głośno pracującym komputerem. Za waszą namową brat poodkręcal w środku jakieś części, odkurzył i komfort pracy poprawil się bardzo. Teraz mam nowy problem do rozwiązania i proszę o pomoc. On w zasadzie nie jest nowy, bo trwa juz sporo czasu, ale zupełnie nie wiem, co z tym zrobić.

  Chodzi o wystawianie aukcji na Allegro. Gdy napisze jakąs aukcję, zmienię rozmiar czcionki, kolor i jej rodzaj to w momencie, kiedy jest już koniec wystawiania i cena za wystawienie się pojawia, samoistnie zmienia mi sie „obrobienie’ tekstu. Zmienia mi się rodzaj czcionki, kawałek tekstu jest mniejszą czcionką, czasami akapity zmienią swoją kolejność. Czasami muszę to z 4 razy poprawiać, aż sie samoistnie nie zmieni. Czasami ustawię na wyśrodkowanie tekstu a na koniec pokazuje sie wyrównany do lewej. No męczy mnie to okrutnie. Co powinnam naprawić, zmienić w komputerze, bo to chyba błąd wychodzi ode mnie a nie od Allegro. Miała któraś z was coś takiego? Pomóżcie.

  #5156002

  kamelia

  Robię inaczej. Pisze i ustawiam wszystko w Wordzie, potem wklejam w okno Allegro. Wtedy ewentualnie dodaję tylko linki czy fotki w treści z albumu netowego. Działa. Dodam, że używam tylko opcji jakie udostępnia Allegro, nie robię opisów w „wodotryskami”.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close