Z dzieckiem na południe Europy

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #23076

  wasia

  Coprawda na letni urlop wybieram się dopiero za rok i nie lubię planować, ale może poradzicie mi jaki kraj wybrać na wyjazd z półtorarocznym dzieckiem. Myślałam o południu Europy – Grecja, Chorwacja ( samolotem ). Czy ma sens wyjazd z takim maluchem w tak upalne miejsca? Jakie macie doświadczenia? Jak wasze dzieciaczki znosiły takie eskapady? Bardzo proszę o radę!!

  Aga i Ania (27.03.03)

  #314422

  jessi

  Re: Z dzieckiem na południe Europy

  Ja też jestem ciekawa opini,bo już myślę o urlopie w przyszłym roku.Chciałam się wybrać z moją córcią i mężem na Sycylię i zastanawiam się czy moje bobo nię będzie cierpieć zbytnio przez upały.Chcemy lecieć samolotem i na pewno nie w lipcu,ani w sierpniu,tylko miesiąc pózniej.Chociaż wiem,że i wtedy jest ciepło.Boże,jaka ja mam ochote odpocząć nad morzem.Pozdrawiam
  P.s Masz prześliczną córeczke :))))

  Jessi i Weroniczka z 20.03.2003  #314423

  pluto

  Re: Z dzieckiem na południe Europy

  My prawdopodobnie polecimy do Grecji w październiku…….jak będziemy mieli kasę oczywiście…..także zdamy relację……….wtedy nie będzie za goroąco, jedyne co mnie martwi to co zrobić z jedzeniem………chyba wezmę ze sobą słooiczki……………

  Julka i Karolek rok i prawie miesiąc

  #314425

  helga

  Re: Z dzieckiem na południe Europy

  Ja za półtora tygodnia jade samochodem do Włoch. Z dziewięciomiesięcznym Mikołajem. Długio się zastanawiałam, czy jechać, ale kolega pediatra powiedział, ze jesli jechać to teraz, bo dziecko będzie głównie spało. On ze swoim syne dziewięciomiesięcznym był w Chprwacji. I dzieciak zniósł to dobrze. Zdam relację. ja tez biorę słoiczki.

  Helga i Chłopaczek słodki jak nie wiem co! (8 miesięcy!!)

  #314426

  helga

  Re: Z dzieckiem na południe Europy

  Na Sycylii jest super, tylko trzeba wybrać miejscowośc z piaszczystymi plażami, bo znaczna częśc plaz jest powulkaniczna i nie leżty się tam zbyt miło.

  Helga i Chłopaczek słodki jak nie wiem co! (8 miesięcy!!)

  #314427

  redford

  Re: Z dzieckiem na południe Europy

  My tez za rok sie wybieramy – do Chorwacji. Na razie takie sa plany, moze bedzie inny kraj. Slowenia, Wlochy… Gdzies, gdzie mozna dojechac samochodem, bo jednak przy dziecku jest taka kupa bagazu, ze nie zabralabym sie samolotem. Jesli ktos ma jakies fajne miejsce w Chorwacji to chetnie skorzystam, bo tam ciezko trafic na piaszczysta plaze. Albo beton albo kamienie.


  Kasia i Maciek 25.04.03

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close