zabezpieczenia w domu

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #23988

  muka

  Moja Ada dołączyła ostatnio do raczkujących maleństw i w związku z tym mam pytanie o zabezpieczenia jakie należy zainstalować w domu. Już zabezpieczyłam wszystkie kontakty białymi zaślepkami tak jak radziła kiedyś chyba Katarzynka. Zastanawiam się czy są do kupienia jakieś blokady szuflad i szafek, bo młoda się do nich dobiera i boję się, że sobie przytnie paluszki. Co zrobić z kablami, których nie da się schować pod dywanem (bo go nie ma 😉 ).
  Będę wdzięczna za wszelkie rady. Może macie jeszcze jakieś ważne spostrzeżenia w tym temacie?
  Pozdrawiam

  Kasia i Ada (15.01.2003)

  #324753

  wasia

  Re: zabezpieczenia w domu

  Co do szafek-są blokady, nie tylko na szafki czy szyflady ale też na drzwi czy okna. Najlepiej kupić takie w Ikei, ale w sklepach z akcesoriami meblowymi. Natomiast jeśli chodzi o kable to są tzw. korytka kablowe, do kupienia w sklepach elektrycznych. Są różnej średnicy, tak że zmieści się tam kilka kabli.
  My też niedługo będziemy musieli się tym zająć… 🙂

  Asia i Ola (6 i 1/2 m-ca!)  #324754

  zielony

  Re: zabezpieczenia w domu

  W IKEA mają najróżniejsze cuda do zabezpieczania.

  pozdrawiam
  Krzysiek
  tatuś Dawidka (17-03-2003)

  #324755

  Anonim

  Re: zabezpieczenia w domu

  świetnie sprawdzają się silikonowe nakładki na kanty mebli Chicco, kable popakuj w takiie plastikowe węże – można kupić w Ikei. A drzwi zabezpieczyłam przed zamykaniem taką nakładką z canpola. Tak jak już pisałam wcześniej – te wszystki zabezpieczenia najlepiej zainstalować duużo wcześniej (np. nakładki na kanty założyłam dopiero gdy Nati zaczęła wstawać – efekt był taki, że zauważyła że na stole pojawiło się coś nowego i na początku namiętnie je zrywała)

  Kaśka z Natusią (17 miesięcy 🙂

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close