Zabezpieczenie potomka – szczepienia

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #122174

  janekweg

  Szczepienia – istotne, czy nieraz przereklamowane? Co o tym myślicie? Coraz bardziej nurtuje mnie ten temat, kiedy słyszę opinie rozmaitych speców. Nieraz słyszy się, że nie należałoby, niekiedy wyraźnie odwrotnie. Jakim sposobem to jest? Ja swoje latorośle szczepię regularnie, zgodnie z zaleceniami lekarzy. Niemniej jednak znam parę matek, które omijają niektóre szczepionki lub ewentualnie nie wykupują tych pobocznych, albowiem lub nie wierzą w ich działanie, albo sugerują, że bardziej szkodzą, aniżeli pomagają. Chcę poznać Wasze zdanie na ten temat.

  #5781811

  wojotez

  RE:

  Ja własnego bąka zawsze szczepiłam na wszystko, co tylko możliwe (ewidentnie w granicach rozsądku). Podstawowe szczepienia to minimum. Ale te ponadprogramowe, nieraz płatne, także się przydają. To właśnie dzięki szczepieniom organizm ludzki adaptuje się z mikroorganizmami oraz potrafi je rozpoznawać oraz prędzej zwalczać. To tak w gigantycznym skrócie, jeśli chodzi o działanie mikroorganizmów. Nieraz po szczepieniu dziecko nie czuje się porządnie, ale to bez znaczenia – w końcu szczepionkę można traktować jak inwestycję w przyszłość brzdąca.
  —————————————-

  biorezonans kraków, biorezonans  #5781812

  stachwrw

  RE…

  Najistotniejszych szczepień nie ominiesz, bowiem są dla organizmu niesłychanie istotne. Te ponadprogramowe to moim zdaniem wyłącznie wtenczas, gdy jest zalecenie lekarza – jakkolwiek nie można faszerować dziecka wszystkim. Żadnych pobocznych. Warto zwrócić się po radę do doktora, on oszacuje, czy dziecko potrzebuje dodatkowej opieki i czy wypada je szczepić, czy też wystarczą tylko te bazowe. Ja polegam na mojej lekarz rodzinnej oraz wszystko jest ok – Tobie też tak radzę. Nie ma sensu przesadzać w żadnym kierunku, to optymalne podejście.

  [ciach]nieopłacona reklama[ciach]

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close