zaczynam dzałać … znowu !!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #44921

  elpio

  Może zaczne od tego,że poprawił mi się humor jak Tu jestem, na forum dla starających się… Otóż 4 kwietnia poroniłam w 7 tygodniu ciąży, nie miałam łyżeczkowania, więc nie muszę długo czekać na następną próbę, z czego bardzo się cieszę, gdyż bardzo przeżyłam i przeżywam tą stratę… Lekarz powiedział mi, że od czerwca możemy działać, nie sądzicie, że to za szybko?? Może któraś z Was jest w podobnej sytuacji?? Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam (mój nr gg 1532545)

  #584389

  samanta

  Re: zaczynam dzałać … znowu !!

  Życzę powodzeniaw staraniach i tym razem spokojnej już ciąży do samego końca

  26 cykl,Temperaturki  #584390

  lilka

  Re: zaczynam dzałać … znowu !!

  Hej! Jestem w podobnej sytuacji, poronienie samoistne (ciąża biochemiczna, jeszcze nie było pęcherzyka) w 6 tc. 3-4 kwietnia……ale lekarz dał nam odrazu zielone światło, pozwolił nam się starać odrazu…powiedzial nawet, że w najbliższych cyklach szanse są większe…

  Trzymam kciuki za 2 kreseczki i 9 pieknych miesięcy:-)

  Edited by lilka on 2004/04/28 11:51.

  #584391

  inka-24

  Re: zaczynam dzałać … znowu !!

  Hej!
  Ja poroniłam 3-tygodniową ciążę. Moja ginka wcale nie kazała robić przerwy. Mieliśmy tylko na jeden cykl zrezygnować z dopalaczy (Clo). Zobaczysz, że następnym razem wszystko będzie ok. trzymam za to kciuki.

  Pozdrowionka

  „Kawa Inka”

  #584392

  ami7

  Re: zaczynam dzałać … znowu !!

  Droga elpio, ja jestem chyba w identycznej sytuacji jak Ty…. byłam w ciąży, ale mimo luteiny pod koniec 6 tygodnia dostałam normalnej @ (1 marca)…. też nie miałam na szczęście łyżeczkowania i lekarz mi powiedział, że mogę zacząć się starać już w następnym cyklu, bo w takiej sytuacji organizm sam się szybko oczyszcza… Na wszelki wypadek zrobiłam różne badania (poza hormonami, bo te muszą się uspokoić) toxoplasmozę, CVM, chlamydię…. i teraz spokojniutko próbuję dalej… tylko troszkę entuzjazmu mi jeszcze brak…. za pierwszym razem udało mi sie dopiero w 12 cyklu (drugim po zbiciu prolaktyny)… teraz nie wiem…. Elpio, pozdrawaim Cie strasznie strasznie mocno, trzymaj się cieplutko i do usłuszonka… (mój GG 5005188)…

  ami7
  mój wykresik

  #584393

  zabulijka

  Re: zaczynam dzałać … znowu !!

  Witaj – działań bardzo owocnych i jak najmniej stresujących Ci życzę…
  Ja w podobnej sytuacji byłam rok temu – ponad, ale czekaliśmy długo – właśnie rok. Chociaż właściwie nie wiem, czy to było dobre. A do czerwca jescze trochę czasu jest. Ważniejsze jest chyba sprawdzenie, czy wszystko było w porządku – jakieś choroby, bakterie itp.
  pozdrawiam!

  Starania radosne – choć niecierpliwe – od 3 miesięcy

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close