Zadumanie..

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #23976

  aniagora1

  Witam wszystkich.
  W czasie jednej z wielu bezsennych nocy przychodziły mi róże myśli do głowy,miedzy innymi i ta.
  Każda z nas wie ile kosztuje leczenie,wizyty u lekarzy.i niekończące się badania to są dla wielu z nas bajońskie sumy.Ale czego się nie robi by mieć upragnionego dzidziusia.I tak sobie myślałam gdyby tak dorwać tych co siedzą w sejmach, senatach wymusić na nich by nasze leczenie było refundowane.Jest nas cała rzesza tu na forum, i nie tylko,codziennie ktoś dowiaduje się że nie może mnieć dzidzi że choruje.To smutne,wiele z nas często nie stać na leczenie wizyty z powodu pieniędzy rezygnuje często z leczenia .
  Często zadaje sobie pytanie czy tak musi być?
  Ale odpowiedzi nie widzę. To takie moje nocne zadumanie.
  Pozdrawiam .

  Anna Góra

  #324537

  belcia

  Re: Zadumanie..

  Nie mogę pozostać obojętna na twój post!!!!! Doskonale przekonałam się o tym, że bez dużej kasy ani rusz!!!! Na szczęście na razie udało mi się wyprosić u mojego lekarza skierowanie do szpitala na hsg, ale ile mnie to kosztowało nerwów. Ten, za przeproszeniem, „pajac” stwierdził, że hsg mam zrobić koniecznie u niego za 250 zł!!! To wtedy było dla mnie ok. 1/2 wypłaty!!! Zwlekałam bo nie było mnie stać… To nie moja wina, że nie ma pracy w Polsce dla młodych ludzi… Więc gdy poszłam do gina w piątek to on mi na moją prośbę, że w szpitalu to będzie bardzo drogo, bo łóżko i.t.d. ?????????????????? Ale dla kogo drogo??? Przecież ja nic nie płacę. No ale dał z wielką łaską. Zrobił badanie na czystość ale już „zajrzeć głębiej” to mu się nie chciało!!!!

  Troszkę odbiegłam od tematu. Reasumując: Mam 22 lata, mój mąż 25. Z powodu braku dobrze płatnej pracy nie stać nas na in vitro. Nie wiem czy bedzie nas stać za 5 lat!!! No a wtedy… wiadomo z każdym rokiem szanse maleją. Bardzo chcemy mieć dzidziusia… No ale w naszym „pięknym” kraju nie liczą się marzenia „przeciętnego, nawet bardzo przeciętnego Kowalskiego”!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Belcia

  Belci temperaturki

  P.S. I pomyśleć, że nawet w Izraelu pierwsze dwie próby in vitro refunduje państwo!!!

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close