Zajęcia taneczne dla maluchów

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #105630

  mona14

  Czy ktoś może polecić mi jakieś zajęcia taneczne dla czterolatki? Basia ma chyba dryg do tańca, chciałabym tego nie zmarnować. Jest jakieś miłe miejsce w Warszawie?

  #3809162

  qr-chuck

  Zamieszczone przez MONA14
  Czy ktoś może polecić mi jakieś zajęcia taneczne dla czterolatki? Basia ma chyba dryg do tańca, chciałabym tego nie zmarnować. Jest jakieś miłe miejsce w Warszawie?

  Wpisz w googla dom kultury i dzielnicę – na pewno coś się w pobliżu znajdzie :).
  Teraz kursów więcej niż dzieci 😉  #3809163

  magdoosha

  fajne miejsce do tańca na Woli – blisko centrum

  Znam super miejsce na Woli na Miedzianej 11 (w dużym budynku na I pietrze). Mają tu zajęcia taneczne już dla maluszków od 3 lat. Ja chodzę tu z moim sześciolatkiem na karate. Warunki i atmosfera rewelacyjne! Jak chcesz zapisać na taniec to wiem, ze wybór jest spory: balet, hip-hop, jazz, fusion dance (łączenie technik) w różnnych przedziałąch wiekowych. A najfajniejsze jest to, ze my mamy możemy tez aktywnie spożytkować czas w oczekiwaniu na zakończenie zajęć dziecka – bo równolegle do zajęć dzieci odbywają się zajęcia dla kobiet.:Hura!:

  #3809164

  mona14

  Owszem w internecie można znaleźć wszystko ale nie ma gwarancji, że to dobre miejsce. Ta szkoła na Miedzianej, jak się nazywa? Szperałam w internecie i znalazłam pod tym adresem przynajmniej dwie….faktycznie sporo tych szkół tańca.

  #3809165

  magdoosha

  Studio Tańca Free Art Fusion. Sprawdzona, więc szczerze polecam. strona internetowa tej szkoły to ciągiem pisana nazwa: freeartfusion.
  wiesz, widziałam w studio ogłoszenie, ze w przysżłą sobotę 2.10.10organizują dzień otwarty z zabawami dla dzieci – to możecie iść i sami sprawdzić. Na stronie internetowej pewnie tez umieścili jakieś info w tym temacie.

  #3809166

  kolinka

  polecam Małego Artystę

  taniec i teatr dla przedszkolaków – Mam bardzo dobre doświadczenia z nimi:)  #3809167

  rybcia

  Nie ma jak reklama, że niby tak przypadkiem … bo ktoś pytał.
  Drodzy Państwo taki sposób reklamy niestety działa odwrotnie.

  #3809168

  dobro

  jest takie fajne centrum tańca szczepan,tyle że u nich większy wycisk niż przyjemności dla malucha 0 działali pod warszawą, ale czy w samej wawce to nie jestem pewna:)

  #3809169

  velveta

  mój był dziś pierwszy raz na tańcach. wczoraj na gimnastyce korekcyjnej. bardzo był zadowolony, ale jednak bardziej z gimnastyki 😀

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close