Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #34881

  agus-25

  Polecam ten sklep. Jest naprawdę dużo artykułów tańszych niż w zwykłych sklepach, dla przykładu podam, że kupiłam ostatnio zabawkę dla dziecka ( taką układankę) w cenie 7,50zł gdzie w hurtowni taka sama była juz za 10zł. Po za tym kupiliśmy zestaw klocków MEGA BLOKS 70szt. za 69zł a w SMYKU takie były za 99zł!!! I jeszcze np. Rafaello w pudełeczku tam płaciliśmy coś ok.7,50zł a w sklepie spożywczym BOMI prawie 10zł. Niestety w tym sklepie można robić zakupy tylko mając kartę do tego upoważniającą, gdyż trzeba prowadzić jakąś działalność gospodarczą. MOze być to też ktoś z rodziny bo jedna osoba może jeszcze wydać 2 takie karty komuś. Jest to lepszy sklep w każdym razie od MAKRO bo więcej rzeczy można kupić na sztuki a nie po 10 na raz 😉

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #457128

  amber

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  Ten właśnie sklep też jest rodzajem hurtowni. Tworzony był dla osób prowadzących działalność gospodarczą i na początku też sprzedawany był towar w opakowaniach po 10 szt, itd. Sporo towaru nadal sprzedaje się własnie w ten sposób. My często odwiedzamy Selgros w Długołęce pod Wrocławiem, ale najbardziej opłaca się tam kupować rzeczy oferowane z gazetki. A co do tych kart to u nas były rozdawane ostatnio „zwykłym ludziom”, nie tylko prowadzącym dzialalność. Ale też polecam

  Beata i Maluszek (30.01.04)  #457129

  joannar

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  Tak tak:-) Ja też polecam. Nawet dlatego, że się po prostu fajnie tam łazi:-) Nie ma takich tłumów:-)

  JoannaR i Pawełek 19.09.2003

  #457130

  magonil

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  Też polecam. Szkoda tylko, że sama nie mam karty, bo mieszkam niedaleko.

  Małgosia z Weroniką (29.10.2003)

  #457131

  asia80

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  Przylaczam sie. I nie bylo tam swiatecznego tlumu!!!! Kupilam tak kosmetyki dla maluszka za mniejsza kaske 😉 W nowootwartm Realu w Gdansku sa b. tanie pampersy 37 zl i gratis chusteczki nawilzone!

  Asia i maluszek 😉 (34 tygodniowy)

  #457132

  agus-25

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  Ale na ten REAL trzeba uważać bo wiele produktów jest droższych niż np. w sklepie obok w BOMI nawet ponad 2 zł i to na artykułach w cenie ok 10zł, więc jest duża różnica. Należy być czujnym!! :))

  Agus i Kamilek (24.03.2003)  #457133

  zaba

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  dobre wieści………..dzięki, bo obrazilam sie na makro – nie wpuścili mnie tam z dzieckiem, ich tłumaczenie, że nie moge wejść na salę potrafie zrozumieć, ale to iż kazali mi wyjść na dwór i czekać na zewnątrz i pomimo iż się zaparam,że nie wyjdę (padało) wezwali ochronę, żeby mnie wyprowadziła – to uważam za szczyt chamstwa i moja noga tam juz nie postanie. Amen.
  zaba i kasia 6 m-cy bez 2 dni

  #457134

  agus-25

  Re: Zakupy w SELGROSIE-Gdańsk

  Wiesz co z tym Selgrosem też mogą być kłopoty, bo wyobraź sobie, że przy wejściu jest znak, ze nie wolno wchodzić z wózkami. Nawet jak byliśmy pierwszy raz to mieliśmy wózek „parasolkę” i jedna babka powiedziała, że z wózkiem nie można, ale i tak nasz reszta przepuściła 🙂 I drugi raz byliśmy to też weszliśmy bez problemu. Nie wiem czy wpuściliby z dużym wózkiem (z gondolą), ale zawsze można włożyć fotelik samochodowy do tego dużego wózka. W każdym razie piszę Ci to abyś wiedziała, że też mogą być problemy.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close