Zanoszenie – w końcu jest to grożne czy nie?

dziewczyny,

jak to jest z tym zanoszeniem się u dzieci podczas płaczu. Jest to grożne czy nie? Bartosz niestety się zanosi i ja naprawdę bardzo się martwię że kiedyś się “nie odetka” i się udusi :(((( dmucham mu wtedy w buzię ale to działa całkiem średnio :(((( czy ktoś wie jak należy postępować i czy takie zanoszenie się może być grożne dla dziecka czy też nie należy się tym tak bardzo przejmować?

Agnieszka i Bartuś urodzony 10.07.03 :)))

2 odpowiedzi na pytanie: Zanoszenie – w końcu jest to grożne czy nie?

net2004-04-15 12:14:13

Re: Zanoszenie – w końcu jest to grożne czy nie?

mam dokładnie ten sam problem , ostatnio Julka brała zastrzyki 2 rzay dziennie i prawie przy każdym sie zanosiła – koszmar .

net i Julcia ( 29.07.2003 )

2004-04-15 21:25:59

Re: Zanoszenie – w końcu jest to grożne czy nie?

niestety może być groźne:(((
podczas zanoszenia i utraty oddechu następuje chwilowe niedotlenienie tkanki nerwowej, a ta jest na to bardzo wrażliwa; jeśli takich mikroniedotlenień jest dużo, to mogą spowodować trwałe ukodzenie mózgu; poradź się pediatry koniecznie… jeśli takie zanoszenie będzie się często powtarzać należy się skonsultować z neurologiem !

[i]Ewa i Krzyś (15 mies.)

Znasz odpowiedź na pytanie: Zanoszenie – w końcu jest to grożne czy nie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Sierpniowki czy jeszcze jestescie????
Sierpniowki czy Wy jescze istniejecie, czy co??? Nic nie slychac! Ja sama przeciez nie moge ciagle pisac postow do siebie samej. Chetnie poczytam taz co sie u Was dzieje, jak tam
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
9 m-cy jakie Wasze dzieci lubią zupki
Pytam o zupki bo mój synek ostatnio wszytkimi pluje. A podajemy: HiPP dynia+ziemniak, Bobovita Królik i warzywa, marchewkowa z ryżem.... nie wiem co mu może jeszcze smakować, poradżcie... Agnieszka i Bartuś
Czytaj dalej