Zapalenie ucha – wychodzić czy nie?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #85233

  wyki

  Iza ma zapalenie ucha, niebolesne, nie ma temperatury, czuje sie swietnie oprócz małego kataru. Od wtorku bierze antybiotyk (7 dni). Nie zapytałam się lekarki czy moze wychodzic na dwór i mam dylemat. Zawsze lekarka mówiła że jak 2 dni nie ma temp. to moze wyjść na trochę. Ale zapalenie ucha przerabiamy po raz pierwszy i jest spory mróz.
  Mam ochote ją jutro na 20-30 min zabrac na dwór, na snieg… Mogę??

  Iza 3,5 l

  #1284117

  figa

  Re: Zapalenie ucha – wychodzić czy nie?

  Z zapaleniem ucha nie wypuściłabym za próg ;))))
  Ale ja się nie znam na zapaleniach ucha 🙂
  A pogoda cudna!  #1284118

  kotagus

  Re: Zapalenie ucha – wychodzić czy nie?

  Tak jak Figa, chyba, że ze zwitkiem waty w uchu i na to czapka. Ale ja mówię o koniecznym wyjściu, spacer bym sobie odpuściła….

  PS. mogę się już określić mianem eksperta od spraw usznych , głównie z autopsji a i moje dzieci zapalenia ucha dopadło już kilka razy.


  M&M

  #1284119

  dorota27

  Re: Zapalenie ucha – wychodzić czy nie?

  claudia miala problem z uchem jakies dwa miesiace..i caly czas do szkoly chodzila…nikt nie mial zastrzezen..ani pediatra ani laryngolog pozniej..

  #1284120

  gabik

  Re: Zapalenie ucha – wychodzić czy nie?

  Mój Patryk ma właśnie zapalenie ucha,. od zeszłego czwartku na antybiotylu. Lekarka wczoraj przy kontroli sama pytała czy wentyluję dziecko a ja, ze tak po 15 minut dzienmnie, bo jest tak ładnie. Ona na to, że spokojnie ponad godzinę może dziecko wychodzić, nawet na sanki :). My włąśnie niedługoi się zbieramy ;). Ma być tylko grubo uibrane i osłonięte mieć uszka.

  #1284121

  sroczka

  Re: Zapalenie ucha – wychodzić czy nie?

  Dołączamy do klubu. Adas tez ma zapalenie ucha po raz pierwszy, z tym, ze mam mu podawać antybiotyk aż 2 tygodnie i w poniedziałek mamy iśc na kontrole do laryngologa. Pogoda rzeczywiście cudna, ale mały siedzi w domu, mysle, że tak bedzie bezpieczniej dla niego na razie. No chyba, ze w poniedziałek laryngolog pozwoli na wyjście na podworko to zmienię zdanie Zdrówka dużo życzymy.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close