zastój

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #56992

  mamastasia

  Po 9 mies. karmienia piersią dopadłmnie w niedzielę zastój pokarmu. Prawdopodobnie w nocy śpiąc nacisnęłam jakiś kanalik. Udadło nam się rozmasować i zciągnąć zastój , ale przez te trzy dni strasznie boli mnie ta pierś szczególnie podczas karmienia i mam opuchnięta brodawkę. Wiecie może jak długo to jeszcze potrwa? Dodam ,że przykładam kapustę i siemie lniane na brodawkę , ale nie bardzo skutkuje.

  #729414

  izamr

  Re: zastój

  a odciagasz pokarm?

  Iza i Karolek  #729415

  agi9

  Re: zastój

  Troche za dlugo boli . Lepiej idź do lekarza.Czasem trzeba brać antybiotyk po zastoju. Jak miaam niedawno to dostałam no-spe i nurofen- dziala przeciwzapalnie i w zapasie miałam duomox jakby dalej bolało. Obyło się bez. Ale ze 2 dni to miejsce jeszcze bolało.

  Aga, Pawełek, Paulinka (04.09.04)

  #729416

  mamastasia

  Re: zastój

  Wczoraj byłam u lekarza gin. Zrobił usg i żadnego guzka,(ropnia) nie znalazł. Nie mam też temp. więc uznał ,że nie trzeba antybiotyku. Nie sciągam już pokarmu bo nie mam obrzmiałych piersi – synek chyba spija, ale brodawka strasznie boli.podczas karmienia mało nie krzyczę z bólu. Stas tylko patrzy co się dzieję, bo mama zaciska zęby i o mało nie płacze.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close