zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #26057

  miodek

  Mam odwieczne problemy z zatokami.Teraz mam zawalone wszystkie 4 zatoki z prawej strony.Miałam już zabieg na zatoki szczękowe.Na samą myśl o zabiegu,chce mi się uciekać.CZY WIECIE CO JEST DOBRE NA ZATOKI? CZY MACIE JAKIEŚ DOMOWE SPECJAŁY? WIECIE CO ROBIĆ???

  #347425

  patrycjad

  Re: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

  Kurcze współczuję bo domyślam się jak to b. Cię boli. A próbowałaś może inchalacji? Ja się na tym nie znam, ale jak moją teściową bolą zatoki to zawsze się inchaluje (kupiła w aptece jakiś zestaw do inchalacji i chyba jakieś kropelki nie wiem bo szczerze to mało mnie to interesowało – bo u niej byle katarek to od razu koniec świata i wszyscy muszą jej żałować).
  Sorry że Ci nie pomogłam, ale naprawdę nie znam żadnych domowych sposobów.

  Patrycjad i Kamilek (01.02.03r.)  #347426

  o-d

  Re: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

  MOże faktycznie spróbuj tych inhalacji?
  Z tego co wiem, zatoki są potwornie trudne do wyleczenia…
  No i nie dmuchaj nosa „na siłę” – ile wyleci przy drobnym dmuchaniu jest OK. Podobno naturalnym odruchem człowieka jest wciąganie a nie wydmuchiwanie. Własnie podczas takiego mocnego dmuchania – katar idzie w zatoki… tak mi tłumaczył jeden pan doktor…

  Ola+Staś+Tadzio+Basia

  #347427

  pluto

  Re: zatoki,trzeci migdał!pomóżcie!

  u mnie w rodzinie prawie wszyscy mają zatoki…..ciocia masowała nos od góry do dołu i w ten sposób ściekała ropa….tylko trzeba to robić regularnie i często…..

  A mojej Mamie i Babci zatoki przeszły po……..trzech wizytach u bioenergoterapeuty………..ropa ciekła ciurkiem, ale problem zatok znikął…………gdybym tam z nimi nie pojechała to bym nie uwierzyła……………..

  Julka i 14 miesięczny Karolek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close