Zdrowa żywność?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #58171

  agus-25

  Tak się właśnie zastanawiam, czy w ogóle jesteśmy w stanie ochronić nasze dzieci przed nadmiarem chemii. Dzisiaj się jeszcze naczytałam o wędlinach i mięsie jak jest robione i już się totalnie załamałam. Wszystko czego się człowiek nie złapie jest szkodliwe. Tak naprawdę to nic nie możemy jeść, nie możemy pić ani oddychać. Uważamy aby nasze dzieci nie jadły za dużo słodyczy, za dużo tłustych rzeczy itp.. a tak naprawdę to taka marchewka lub kupna wędlina może bardziej zaszkodzić dziecku niż jakiś cukierek. Wkurza mnie, że człowiek jest zmuszony jeść takie rzeczy bo nie ma wyboru 🙁 W te słoiczkowe przetwory też nie wierzę a po za tym dziecko w końcu z takich rzeczy wyrasta. Biedne są te nasze dzieci bo jeszcze kilka lat temu ta żywność nie była tak naszpikowana tą chemią, a co druga osoba ma teraz na coś alergię 🙁

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #743945

  kokunia

  Re: Zdrowa żywność?

  To fakt ale jeść coś przecież trzeba……

  Kokunia i Wiktorek (13.04.2003)  #743946

  Anonim

  Re: Zdrowa żywność?

  To fakt. A kiedy się jeszcze o tym za dużo wie to już kompletna klapa. Szczęście mają wszyscy Ci którzy mają ogród i mogą sami wychodować choć trochę warzyw abo ktoś kto ma rodzinkę na wsi.
  Ostatnio kupiłam w hipermarkecie bardzo drogie bobojaja – były tak obrzydliwe że nikt się nie tknął jajecznicy – to dopiero była modyfikacja nawet smak zmieniony.
  Anka i Mikołaj 16.10.2003

  #743947

  Anonim

  Re: Zdrowa żywność?

  Ja juz kiedys stwierdzilam ze najlepiej wyprowadzic sie na wies i miec swinki,kurki,ogrod,sad itp,a do tego wlasna przebadana wzdlurz i wszerz studnie!

  Nelly i Hubert 23.02.03

  #743948

  iwona26

  Re: Zdrowa żywność?

  J adziś dotarłam do sklepu ze zdrową żywnością. Jak zobaczyłam cene kiełbaski – 2 szt. to prawie padłam 52 zł. Ale po ziemniaki będę tam jeździć, i po pomidorki w przyszłym roku też.

  Iwona i Martusia ur. 30.08.2003

  #743949

  mimmi

  Re: Zdrowa żywność?

  Niestety to jest cena za nadmiar jedzenia na rynku. Musi miec przedluzona zywotnosc zeby sie sprzedac. W Polsce jeszcze nie jest tak zle- rzuccie okiem na sklad deserkow importowanych z Niemiec- sama chemia.

  Aga i Michałek (17.10.03.)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close