Zespół Policystycznych Jajników

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #77233

  laminja

  Dziewczyny,

  pozwalam sobie wkleić tutaj prośbę mojej przyjaciółki, która pisze doktorat z położnictwa i ginekologii. Oto treść zaproszenia do udziału w badaniach – zainteresowane proszę o kontakt – podam numery telefonów.

  PROGRAM BADANIA GENETYCZNYCH UWARUNKOWAŃ WYSTĘPOWANIA
  ZESPOŁU POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

  ZAPROSZENIE.

  Droga Pacjentko,

  Klinika Ginekologii i Położnictwa wraz z Zakładem Genetyki Medycznej IMIDZ rozpoczyna program badawczy, którego celem jest bliższe poznanie przyczyn Zespołu Policystycznych Jajników. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Panią do udziału w naszym badaniu.
  Zespół ten jest jednym z najczęstszych zaburzeń hormonalnych kobiet w wieku rozrodczym, którego występowanie ocenia się na około 5%-10%. Jest to przy tym najczęstsze schorzenie jajników, które może prowadzić do niepłodności.
  W dobie rozszyfrowania genomu człowieka badania genetyczne stanowią wielką nadzieję lepszego zrozumienia powstawania chorób, a w konsekwencji opracowania przyczynowych metod leczenia.
  W ramach programu oferujemy poradnictwo i diagnostykę w Poradni Niepłodności IMID.
  Jeśli wyrazi Pani zgodę na przeprowadzenie badań genetycznych zostanie pobrane od Pani 5-7 ml krwi obwodowej.

  Szymon 8/12/2003

  #1029722

  gablysia

  Re: Zespół Policystycznych Jajników

  Napisz numery telefonów i miasto gdzie ten IMIDZ jest, bo bez takich informacji trudno ci będzie kogoś znaleźć.  #1029723

  laminja

  Re: Zespół Policystycznych Jajników

  Instytut Matki i Dzicka jest w Warszawie. Telefonów nie podam na forum – prześlę na priva zainteresowanym osobom. Osoby zainteresowane zawsze mogą dopytać o szczegóły.

  Szymon 8/12/2003

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close