złe sny?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #70877

  agata77

  Mój syne ma prawie osiem miesięcy i od jakiegoś czasu bardzo płacze w nocy ale wystarczy go wyjać z łóżeczka i przytulić i zaraz się uspokaja i dalej śpi, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Zastanawiam się czy nie ma to związku z jego przeżyciami w pierwszym miesiacu życia-spedził miesiąc w szpitalu, był operowany, potem jak miał trzy miesiące był znowu dwa tygodnie w szpitalu (oczywiście cały czas z nim byłam), czy to moze być wynik tych przeżyć jakaś trauma? czy sobie wymyślam? Ale naprawdę jest to bardzo przykre jak dziecko tak płacze przez sen. Wydaje mi sie że tak ogólnie jest dzieckiem bardzo szczęśliwym, otoczonym miłością, ja juz pracuję ale ma dwie kochające babcie co o tym myslicie?

  #916534

  ankau

  Re: złe sny?

  A moze cos lekarz powie?

  PZDR
  Ania i WIktoria  #916535

  mause

  Re: złe sny?

  Mój synek,czasami zrywał się ze snu z wielkim płaczem i zawsze trudno było go uspokoić. Pytałam o to położną środowiskową i kazała powiedzieć o tym lekarzowi, gdyby się to nasilało.
  Mikołaj miał też problemy po porodzie i był rehabilitowany pól roku. Byliśmy też 3 razy razem w szpitalu.
  Może sprubuj mu dawać herbatki uspokajające np. hippa. Mi doradziła pani doktor, jak Mikołaj miał problem z usypianiem, żeby przepajać go melisą.

  Ela+Mikołaj (28.09.2004)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close