Żłobek???

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #35348

  lawinia

  Jestem w bardzo dużej kropce. Za 3 tygodnie kończy mi się macierzyński. Do pracy muszę wrócić bo wiadomo jakie są czasy. Ale co mam zrobić z dzieciakiem. Niemam nikogo znajomego kto chciałby pilnować go przez 8 godzin dziennie. Babcia jeszcze pracuje i do emerytury jej daleko. A nie chciałbym brać kogoś z ogłoszenia, bo niewiadomo na kogo trafię i jak kogoś takiego zostawić samego w mieszkaniu. Jedynym wyjściem jest chyba żłobek. Niestety w moim mieście nie ma prywatnych żłobków. Są tylko 3 państwowe i sama nie wiem czy brać ten żłobek pod uwagę czy nie. Koszt nieduży, ale zapłaciłabym dużo więcej żeby być spokojną o Nikosia. Może któraś z was też miała takie wątpliwości. Co mam zrobić? Jakie są plusy żłobka???? A może są same minusy?? Proszę pomóżcie!!!!!!!!

  Lawinia i Nikoś (25.09.2003)

  #463318

  magdawroc

  Re: Żłobek???

  Poszukaj w archiwum – było sporo o żłobkowaniu i tutaj i na eDziecko.
  Ja jestem zdania,że tak male dziecko potrzebuje indywidualnej opieki.
  I z moimi maluchami uniknęliśmy instytucji, którą kojarzyłam jeszcze ze starymi czasami, płaczącymi maluszkami, paniami zajętymi piciem kawy itp.
  Ale zdarzyło mi się czytać sporo opinii przeczących moim przekonaniom. Dlatego myślę teraz, że lepszy dobry żłobek niż niewiadomo jaka opiekunka. No i jeszcze argument finansowy nie bez znaczenia…

  Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close