zły wynik pct

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #80790

  alkag

  No i stało się zrobiłąm test po stosunku – wynik negatywny
  Lekarz skierował jeszcze męża na dwa dodatkowe badania ale mam przeczucie że ja mam wrogi śluz . Jeszcze to do mnie nie dociera , nie mogę uwierzyć że mnie to spotkało ( cały czas mam nadzieję (głupią nadzieję ) że lekarz się pomylił) Nie wiem co dalej , czy można to wyleczyć , jestem tak załąmana że nawet nie miałąm siły zapytać o szczegóły lekarza . A może clostilbegyt zapaskudził mi sluz

  #1118290

  lilavati

  Re: zły wynik pct

  Radzę podpytać dziewczyny na Niepłodności

  Pozdrawiam
  Ania
  Mati (kwiecień 2004) i drugi SYNek (34tc)  #1118291

  marti1

  Re: zły wynik pct

  clo nie miało wpływu na śluz a test PCT to „dziwny” test i jego wynik będzie miarodajny tylko jeżeli wyniki badania nasienia męża są b. dobre. jak jest z tym u was? u nas prawie zawsze wychodził negatywny a udało nam się zajść naturalnie w ciążę raz. ja osobiście nie wierzę w ten test za bardzo no chyba, że WSZYSTKIE plemniki w śluzie były martwe a ogólne badanie nasienia jest super i ruchliwość A+B faktycznie jest ponad 50% a ilość ponad 20 milionów, patologie tylko około 40%. Także może nie masz się czym martwić?

  Aniołek (8.2003) i Filipek (19.05.2006)

  #1118292

  alkag

  Re: zły wynik pct

  Marti strasznie dziękuję Ci za pocieszenie , podniosłaś mnie na duchu . Wyniki męża były ok choć plemniki mogłyby być bardziej ruchliwe bo są nieco leniwe.Mąz jeszcze ma zrobić posiew bakteriologiczny nasienia , może to da nam odpowiedz , Może jednak zdaży się cud i uda nam się naturalnie . Wierzę w to z całego serca , choć boję się że zawiedzie mnie ta moja wiara .
  Jeszcze raz z całego serca dziękuję za pocieszenie .

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close