Znaczenia imion

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #89573

  viking

  Kinga

  #1469921

  gosiek

  Re: Znaczenia imion

  mam takie samo znaczenie swojego imienia jak i Tamarka 🙂

  Gosiek i Tamara ur.10.05.02.  #1469922

  goooosia

  Re: Znaczenia imion

  po lekturze „imiennika” chyba wogole nie nazwe mojego dziecka ;)))) z niego wynika ze niemalze wszyscy ludzie noszący imiona, ktore bralam pod uwage, sa tyranami, despotami ewentualnie – flegmatykami. srednio chce w domu malego despote (bo duzego juz mam jednego hihihi i co do mego męża to sie duzo zgadza;)))
  a ja to juz wogole….niezrownowazona choleryczka podobno jestem ;)))
  ale fajnie poczytac 🙂 pewnie cos tam jednak wezme pod uwage :)))

  #1469923

  sylaz

  Re: Znaczenia imion

  No właśnie a Wiktoria identyczny opis jak Krystyna.
  Ciekawe ile jeszcze takich samych opisów jest ;)))

  Syla &

  #1469924

  viking

  Re: Znaczenia imion

  Krystyna – Osoba o tym imieniu posiada wybitną osobowość, jest wrażliwa, posiada zmysł dyplomatyczny. Czasem przy swojej wygórowanej ambicji i przezorności, popada w kłopoty. Przy życzliwości osób przeciwnej płci wychodzi z nich cało. Lubi kierować osobami przeciwnej płci. Jest towarzyska, lubi podróże, nie posiada uzdolnień artystycznych, ale swoje dzieci kieruje do roli aktorskiej lub lekarskiej. W zasadzie osoby te są konserwatystami, ale konieczne zmiany akceptują. To może przysporzyć im zmartwień, a nawet kłopotów, z których zawsze wychodzą jednak zwycięsko.

  Wiktoria – Kobieta o tym imieniu jest wszechstronnie utalentowaną osobą zwłaszcza w dziedzinie nauk humanistycznych. W wielu dziedzinach życia zwycięża, dzięki swej pracowitości, zaparciu w dążeniu do celu i uporowi, jaki ją cechuje. Jest niewiastą o wielkiej intuicji, ustabilizowanych przekonaniach religijnych, autorytatywnym charakterze i mocnym postanowieniu służenia społeczności. Jest tolerancyjna, skłonna uznawać racje innych. Posiada duże umiejętności przystosowania się do nowego otoczenia i innych warunków. Wiele przebywa na łonie natury. Miłość traktuje jako na wyższe uczucie.

  Skopiuj te identyczne, bo mnie udało się znaleźć takie

  Kinga

  #1469925

  viking

  Re: Znaczenia imion

  Aaa, teraz znalazłam, w tym pierwszym podanym przeze mnie linku. Jakiś badziew…

  Kinga

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close